Onkyo TX NR 646

marcin_nov

New member
A już witałem się z gąską i stałem przed wyborem rz 800 vs nr 757 a tu pojawiają się znowu nowe modele rz 810/710/610...masakra jakaś...teraz już nie wiem co wziąć...
 

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
A już witałem się z gąską i stałem przed wyborem rz 800 vs nr 757 a tu pojawiają się znowu nowe modele rz 810/710/610...masakra jakaś...teraz już nie wiem co wziąć...
Ba. Zapowiedziane są: „9.2 channel TX-RZ1100 network receiver, the11.2 channel TX-RZ3100 network receiver and 11.2 channel PR-RZ5100”.
 

cezary69

New member
Bez reklam
A już witałem się z gąską i stałem przed wyborem rz 800 vs nr 757 a tu pojawiają się znowu nowe modele rz 810/710/610...masakra jakaś...teraz już nie wiem co wziąć...

Jakby nie patrzeć to rz810 pomimo wyższego oznaczenia jest ciut słabszy niż rz800 ostro mieszają wystarczy spojrzeć na tył tego modelu i wszystko jasne no i waga 14kg rz810, a rz800 17kg :D
 
Ostatnia edycja:

marcin_nov

New member
A może mi ktoś z kolegów pomoże w wyborze...możemy na priv...

Generalnie może nawet mógłbym sobie pozwolić na rz900 ale chyba nie chce wydawać tyle kasy...

Czy wogóle warto np: dopłacać do 747 względem 646...

Czy jednak nowa seria 656/756 i tutaj to samo pytanie...

W sumie każdy z nich ma wszystko co mnie interesuje...
 

cezary69

New member
Bez reklam
Z takim podejściem to można całe życie czekać bo co chwile wychodzi coś nowego :D albo się jest na coś zdecydowanym albo można tylko gonić króliczka ;)
 

mors111

Active member
Bez reklam
Z takim podejściem to można całe życie czekać bo co chwile wychodzi coś nowego :D albo się jest na coś zdecydowanym albo można tylko gonić króliczka ;)

nie raz już tu pisali by kupić lepsze kolumny , bo elektronikę się dość często zmienia

swoją drogą Onkyo o ile kiedyś wypuszczało nowy model raz na - lata , to teraz jest to wg mnie za szybko , a może to i lepiej , tego nie wiem , uważam że mój 609 się nie zestarzał , brak mu tylko BT i wifi ( ale tu preferuję połączenie po kablu )

Marantz jakoś na nowy model potrzebuje sporo więcej czasu , może dlatego jest bardziej dopracowany
 

alexiel

New member
Z takim podejściem to można całe życie czekać bo co chwile wychodzi coś nowego :D albo się jest na coś zdecydowanym albo można tylko gonić króliczka ;)
Zgadzam się z Tobą, tylko decyzja o wymianie powstała niedawno, a to dopiero będzie mój 2 amplituner KD, pierwszy kupiłem prawie 17 lat temu, a był to Pioneer VSX8008RDS, którego kupiłem pod wpływem recenzji w jednej z gazet, chyba "AUDIO". Teraz jestem zdecydowany na 99% na Onkyo, tylko ciekaw jestem kiedy pojawi się 656 i jaka będzie cena i zadecyduję który wybiorę 646 czy 656.
 
Do góry