życzenia świąteczne

abcaa

New member
ŻYCZĘ WSZYSTKIM - ZDROWIA / do programów edycyjnych / - SZCZĘŚCIA / przy zakupie nowej kamery / - POMYŚLNOŚCI I ZADOWOLENIA / przy filmowaniu / oraz DUŻO PIENIĄŻKÓW NA ZAKUP NOWEGO SPRZĘTU.

A tak na poważnie to WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NA TE ŚWIĘTA oraz SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2010.

Pozdrawiam
Andrzej
 

jackpe

New member
Przyłączam się do życzeń Andrzeja i oby filmowanie przyniosło Wam wszystkim jak najwięcej radości, bo tak naprawdę nieważne jest czym się filmuje, ale jak się to robi. Zawsze najważniejszy jest człowiek a nie sprzęt. Dużo zadowolenia z oglądania Waszych filmów po latach. / wiem coś o tym, kiedy widzę iskierki w oczach moich córek oglądających jak wyglądały prawie 20 lat wcześniej :) / Wytrwałości w pisaniu na forum, przeprowadzania testów, wyszukiwania nowinek technicznych i doradzania nowym uczestnikom forum. Tu już nie chcę imiennie się wypowiadać, ale pozdrawiam serdecznie :) Cierpliwości w czytaniu dłuugich, wątków z ponad tysiącem postów i wyszukiwania w nich informacji o którą prawie teraz nam chodzi. Jak najmniej troli, które mogą nam to uprzykrzyć i oczywiście wymarzonych prezentów pod choinka dla Was i Waszych najbliższych.
No i Wesołych i radosnych Świąt.
Jacek
 

Shinzon

New member
Ja również życzę wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Bożego Narodzenia, wypoczynku, ciepłej rodzinnej atmosfery, dobrego jadła i wymarzonych prezentów.

Mariusz

59f5hls7vn9.gif
 

abcaa

New member
Shinzon napisał:
Ja również życzę wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Bożego Narodzenia, wypoczynku, ciepłej rodzinnej atmosfery, dobrego jadła i wymarzonych prezentów.

Mariusz


Rewelacyjna animacja.

Pozdrawiam
 

abcaa

New member
Życzył bym sobie i innym, aby na tym forum pojawili się ludzie którzy mają wiedzę na każdy nasz poruszony temat. My wszyscy którzy tutaj jesteśmy staramy się rozwikłać problemy nasze i innych / oprócz niektórych którzy tylko zaśmiecają swoimi wypowiedziami to forum / Serdecznie zapraszam na forum 'Świat Wideo' oraz 'Filmowca', tam można dowiedzieć się wielu ciekawych i konkretnych spraw związanych z filmowaniem oraz edycją.

Pozdrawiam
Andrzej
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dzisiaj jest ten rodzaj ciszy, że każdy wszystko usłyszy: I sanie w obłokach mknące, i gwiazdy na dach spadające, a wszędzie to ufne czekanie. Czekajmy- dziś cud się stanie
,*,
,*¤*,
,*¤*¤*,
,*¤^^¤*,
*""'{}'""*
Wesołych Świąt i Szcześliwego Nowego Roku życzy Krzysztof z ekipą
 
Ostatnia edycja:
Do góry