Zwykłe okulary 3D a TV LED-owy

mystaloba

New member
Otoz jestem posiadaczem telewizji n i jak nie trudno sie domyslic mam kanal 3D Show, no i rzecz jasna chcialbym go sobie obejrzec, ale jest jeden problem, nie mam telewizora 3D, tylko LED-owy LG 42LE5300. Poszukujac rozwiazania natknalem sie na allegro na zwykle okulary 3D. Link do pierwszych --> ---- OKULARY 3 D - NVIDIA 3D Vision Discower ---- (1425761520) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy i do drugich --> Okulary 3D ANAGLIFOWE PHOTO 3 D NEW DESIGN WaWa (1462697810) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
I tu chcialbym sie Was zapytac czy takie oto okularki poradza sobie z powyzszym kanalem i ogolnie z kanalami 3D ? Czy istnieje moze jakas inna mozliwosc aby moc obejrzec ten kanal ? A moze jakos da sie zrobic z dwoch obrazow jeden ?
 

SławekSS

New member
Bez reklam
jedyna inna możliwość to zakupić nowy tv 3D jeśli chcesz oglądać ten kanał 3D Show.
ani anaglify, ani NVidia nie pomoże.
 

Alen69

New member
Przez okulary anaglifowe możesz oglądać na zwykłym Tv, ale film musi być zrobiony w tej technice, odtwarzasz go na zwykłym odtwarzaczu DVD. Kanału 3D Show nie obejrzysz.
 
Ostatnia edycja:

Antałek

New member
3D to tak jak dźwięk stereo, choćbyś poustawiał obok siebie kilka głośników nie tylko dwa, jak nie masz dekodera stereo to te głośniki nigdy nie dadzą efektu stereo.
Albo telewizja kolowa jak masz telewizor czarno-biały. To żadna antena nawet najdroższa nie spowoduje, że odbierzesz kolor na czarno-bialym telewizorze.
Tak samo w telewizji 3D, musisz mieć najpierw dekoder potem telewizor co ten zdekodowany obraz w 3D pokaże. Natomiast aby to obejrzeć to musisz mieć okulary 3D a te z kolei muszą być sterowane obowiązkowo przez telewizor. Bo dopiero zestaw telewizor i okulary pozwalają obejrzeć efekt 3D.
Anaglify to służą jedynie do pokazywania geometrii wykreślnej i brył przestrzennych nieruchomych, a nie do filmów i telewizji. Daj sobie spokuj bo ból głowy pewny przy anaglifach.
 
Do góry