Zwycięzco konkursu, gratuluję szczęścia - narzekania, problemy, uwagi konkursowe.

deka87

New member
Ja raczej nie mam wątpliwości co do prawidłowego i uczciwego przebiegu konkursu, bo sam kiedyś trafiłem na to forum jak wybierałem dla rodziców TV i mając jeszcze bardzo mało postów postanowiłem spróbować szczęścia w konkursie i wygrałem kino domowe ;)
Od tamtego czasu staram się brać udział w każdym konkursie no i jak narazie oprócz kina wygrałem też jakąś czapkę, piłkę i koszulkę i niedawno słuchawkę z mikrofonem Philipsa.

Co do tego że możliwe że ktoś założył kilka "fikcyjnych" kont żeby zwiększyć szanse - z tego co pamiętam z regulaminu to z jednego adresu IP (tylko co jeśli ktoś ma zmienne IP) można zarejestrować kilka kont, ale muszą to być konta odpowiadające konkretnym osobom - czyli np. konto babcia mógł założyć ktoś kto mieszka z babcią i według regulaminu jest wszystko OK. Tylko że jak jeszcze mieszkałem z rodzicami to namówiłem ich na założenie konta i udział w konkursie, ale konto chyba mamy zostało zablokowane i nie zostało odblokowane mimo moich wyjaśnień.

Co do tego że nagrody nie zostały rozdzielone na kilka osób - przecież zasady konkursu były od dawna znane i wiadomo było że jeśli nikt nie wygra w jakiejś "edycji" to jest kumulacja i zwycięzca zgarnia wszystko. Trzeba było zaproponować takie rozwiązanie przed pierwszą "turą" konkursu.

Gratuluję babci i jednocześnie zazdroszczę, pamiętam jak się cieszyłem jak wygrałem kino, a co dopiero przy takiej ilości nagród. Będą następne konkursy, a żeby wygrać trzeba grać ;)
 
Do góry