Zwiastun, co się zowie!

smoku666

New member
dla mnie czysta REWELACJA :mrgreen: , ale to tylko trailer.... trza poczekać na gierke... ale jeśli będzie wyglądała podobnie to będzie sie działo, oj będzie.....:twisted:
 

dienekes' shade

New member
Rewelacja...tak, to jedno z tych słów, które cisną się na usta w trakcie tego materiału, jak i po jego zakończeniu. Widziałem gameplay co-op w SD i gra dobra raczej nie będzie...
 

ps_user

New member
Bez reklam
Mój typ na trailer roku!!! Trailer dostępny do ściągnięcia bodajże z JPN PSS. Tylko jaki sens tak odpicować taki "wypasiony" filmik dla tak słabego tytułu???
Demo jest również od jakiegoś czasu dostępne do pobrania.
 

dienekes' shade

New member
Trailer można pobrać też z tej plugawej :p strony (gt). Ciężko o lepszą jakość w sieci.

Coby klimat zmienić, ale utrzymać poziom:

http://www.gametrailers.com/player/38881.html

Aż ciarki po plecach przechodzą, hehe :shock: Miły smok, miły...

Pozdrawiam i życzę smacznego :cool:

Ps. Ciekawe za ile lat Hollywood zginie z ręki CGI :razz: Jak dla mnie, już został konkretnie wychłostany. Szkoda tylko, że w tak małym stopniu :D
 

ps_user

New member
Bez reklam
Masta_J napisał:
Ten gościu to jest Sauron? ;)

Pozdrawiam,
Design głownego bohatera z tego traileru lekko ściągnięty. Z resztą to nie jedyna analogia do "LOTR" Wystarczy wziąźć grę "Viking" która garściami czerpie z obrazu Peter'a Jackson'a. i postaci Tolkiena.
Bądź co bądź, ładniutki trailerek :) Więcej takich, a najlepiej pełnometrażowych :D
 

dienekes' shade

New member
Ekhm, ta szmira Jackson' a nie zasługuje na to by ją stawiać w jednym wątku obok tego CGI :rolleyes:

Przerażającym jest spustoszenie jakie w ludzkich głowach wywołała ekranizacja (tfu!) trylogii Tolkiena :(
Na ekranie pojawia się ciężko zbrojny Arthas i od razu Sauron (poprawiono :) )? WTF?:hmm:

Edit: Heh, tak to jest jak się w biegu pisze :p
 
Ostatnia edycja:

Masta_J

Active member
Bez reklam
Kurczaki jaki znowu Saruman? WTF? :hmm:

Nie wypowiadaj imienia Curunira, tego, któremu gardło zostało rozdarte przez Gadzi Język ;)

Pozdrawiam,
 

ps_user

New member
Bez reklam
dienekes' shade napisał:
Przerażającym jest spustoszenie jakie w ludzkich głowach wywołała ekranizacja (tfu!) trylogii Tolkiena :(
Poważne słowa, możesz to sprecyzować i uzasadnić? Nie wydaje się żeby np. mi spdała inteligencja z powodu oglądnięcia wspomnianej trylogii ;) Boję się że mogłem nie zauważyć spustoszenia i mam już poniżej przeciętnej Haha :)

Wg mnie wygląd obydwu postaci jest bardzo zbliżony i kojarzy się momentalnie.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Eee, tam.
Co tu ma do gadania w ogóle ekranizacja?
Podobne szkice Alan Lee robił już dużo wcześniej, ekranizacji nie ma co w to mieszać - podobnie jak jednego z Istarich ;)

Pozdrawiam,
 

dienekes' shade

New member
Co miałem na myśli pisząc o spustoszeniu? To, że obecnie gawiedź słysząc/ widząc np orki, trole, elfy itp odruchowo myśli o tej szmirze (ekranizacji). Większość nawet nie czytała trylogii, a jedyne skojarzenia jakie wywołują te fantastyczne istoty przywodzą im na myśli to, co widzeli w kinie bądź domu (LOTR).

Postrzeganie ciężko zbrojnego Art(h)asa jako kalkę wizji Saurona jest tego najlepszym przykładem. A co, choćby, z universum Warhammer' a pamiętającym jeszcze początek lat 80tych ubiegłego wieku (WFB z 1983 r.)?

Myślę, że nie tylko Alan Lee "smarował" podobne postaci, choć jego akurat należy łączyć z dziełem Tolkiena.
 

ps_user

New member
Bez reklam
dienekes' shade napisał:
Większość nawet nie czytała trylogii, a jedyne skojarzenia jakie wywołują te fantastyczne istoty przywodzą im na myśli to, co widzeli w kinie bądź domu (LOTR).
To zdanie zawiera dwa bardzo istotne wyrazy: czytać i widzieć. Nie krytykowałbym kogoś komu kojarzy się jeden obraz z drugim. Pamiętaj że książka i film to dwa rożne media. Komu bez oglądnięcia filmu, a przeczytaniu ksiązki i znajomości grafik A.Lee, postać z tego trailera skojarzy się z LOTR?

P.S. Wizerunki elfów i troli automatycznie mie się kojarzą z LOTR bo na żywca ich jeszcze nie uświadczyłem ;) Ciągle szukam po lasach :mrgreen:
 

boxik

New member
Trailer powinien dostać nominację do oskara za animację. :eek:k:
Oby więcej takich perełek.
Szkoda tylko że sama gra, trąci już lekką kichą.

Jeśli chodzi o spór jaki rozgorzał to przychylam się do ps user'a,
jednym wystarcza książka, inni potrzebują mocniejszych bodźców wzrokowych.
Myślę że Peter Jackson miał jaką wizję, kręcąc LOTR. Albo się ona podoba albo nie. ;)
 
Do góry