źródła materiałów HD (internet)

Status
Zamknięty.

hektor133

New member
OGROMNA PROSBA o zaproszenie

Zwracam się do was z przeogromną prośbą!!!! Moglbyście ofiarowac mi zaproszenie na HDBits... ten kto to zrobi, moze prosic o WSZYSTKO!!!! Obiecuje w miare mozliwosci spelnic jego prosbe
nr gg - 5432636
email - mat.hdrn@gmail.com
 

donbal

New member
hektor133 napisał:
Zwracam się do was z przeogromną prośbą!!!! Moglbyście ofiarowac mi zaproszenie na HDBits... ten kto to zrobi, moze prosic o WSZYSTKO!!!! Obiecuje w miare mozliwosci spelnic jego prosbe
nr gg - 5432636
email - mat.hdrn@gmail.com

przekroczylo limit 18,000 jak bedzie mozna dostaniesz
 

matix

New member
zrobcie cos tym

zrobi ktos cos z tym. ten temat sie nazywa zrodla materialow hd. a nie "blagam o zaproszenie na hdbits.org". nie zakladalem tego tematu zeby sie przemianowal na inny. wyrzucic wszystko co nie jest w temacie zeby ludzie mogli szybko przejrzec gdzie maja szukac, a do zaproszen zrobic oddzielny temat!
pomijajac fakt ze pelno osob sie tu rejestruje tylko po to by prosic o invite. (pomijam tych co w miare uczestnicza na forum)
 

depesz

New member
tak, słuszna uwaga - to chyba nie problem utworzyć oddzielny temat "Zaproszenia na HDbits.org"?

Właściwie to po co o tym gadać, przejdźmy od słów do czynów. Założyłem taki temat:
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=13444

Proszę tylko kogoś władnego w tym temacie o przyklejenie wątku - w przeciwnym razie szybko 'zjedzie' on w dół, a prośby dalej będą się pojawiały w tym, jako że jest przyklejony.
 
Ostatnia edycja:

wrgwrg

New member
Witam,

Chciałbym spytać o problem z filmem HD demo ściągniętym z internetu.

Plik ma format avi, jest opisany jako "Full HD 1080p" i uruchamia się na pececie (wychodzą przy tym dziwne straty kolorów i drobne pasy, najprawdopodobniej przez wiekszą rozdzielczość niż obsługuje karta grafiki i LCD podięte do kompa).

Po przegraniu na płytę DVD, odtwarzacz Philips DVP5980 (wg. producenta "Full HD 1080p) widzi plik na liście, przy próbie odtwarzania natomiast pojawia się komunikat "nieznany kodek".

Czy mam rozumieć że aby ten film można było obejrzeć należy go skonwertować na inny format kompresji, np. na mpeg, DivX lub DVD ?

Jeśłi tak, to jakim programem i do jakiego formatu aby nie utracić jakości obrazu?

Telewizor nie stanowi tu problemu, odtwarzacz jest podłączony kablem HDMI do Sharpa 42 XD1E.

Dzięki za pomoc !
 
Ostatnia edycja:

setunia

New member
Bez reklam
Jak sam zaznaczyłeś odtwarzacz jest DVD, wiec nie jest przeznaczony do materiałów HD, a 1080p to on ma ale w ....... interpolacji na złączu HDMI :D . Problem z odtwarzaniem materiału na kompie może być spowodowany też złym zakodowaniem materiału i błędami podczaas zapisu (zwłaszcza jeśli ktoś oglada z płyty)

A co do zaproszeń to hdbits.ro przyjmuje jeszcze chętnych - jest mniej problematyczny z utrzymaniem ratio i dopiero jak się tam wykażecie to proponuję do prośby o zaproszenia dołączyć screen z waszym dorobkiem w tym serwisie lub innym z liczonym ratio.
Własnie z 6 seedów na hdbits nie oddaje jeden - wiecie kto? Dziecko neozdrady? Cały świat seeduje a on nie.
 
Ostatnia edycja:

mlx

New member
musisz kopiować znaczki do okna z translatorem

i tak wiele nie namodzisz bo był tam przy rejestracji test z pi a odpowiedź na chińskim forum ale .... może się mylę
 

mlx

New member
tak by wyglądało na to że

scenehd chyba padła - już kolejny dzień nie działa a wcześniej ciągle były przerwy i na gwałt szukali uploaderów a nowości jak na lekarstwo - i do tego te same co na hdbit szkoda by było.....
 

xeero

New member
mlx napisał:
i bardzo dobrze - w ramach rekompensaty freeściąganie :D
Jakos chyba nie wróciło :confused: a od kiedy ten freelech bo ja rano zapodałem 2 pliki i zanim sie zorientowałem to mi ratio poleciało.
Ja teraz strony nie moge otworzyc.
 
Status
Zamknięty.
Do góry