źródła materiałów HD (internet)

Status
Zamknięty.

IceBreaker

New member
Ale się zagotowało :)
Faktycznie metoda z Rarem też wygląda zachęcająco.

Ale chyba w przypadku scalania Total Commanderem nie będzie problemów z dopasowaniem napisów. Coś takiego nastręczyło by problemów przy dzieleniu stricte pliku filmowego na 2 części i odtwarzaniu oddzielnie.
 

xeero

New member
IceBreaker napisał:
Ale się zagotowało :)
Faktycznie metoda z Rarem też wygląda zachęcająco.

Ale chyba w przypadku scalania Total Commanderem nie będzie problemów z dopasowaniem napisów. Coś takiego nastręczyło by problemów przy dzieleniu stricte pliku filmowego na 2 części i odtwarzaniu oddzielnie.

Jeśli dzielisz film i później go scalasz w całość to nie ma to znaczenia na zewnetrzne napisy np. w pliku txt czy srt, natomiast jak podzielisz film nazwijmy to na 2 odcinki to polskimi napisami będziesz musiał sie pobawić. No chyba ze wcześniej załadujesz napisy do filmu w mkv, ale nie wiem jak to zrobić i czy sie wogule da.
 

carel

New member
Jak mówiłem tak robię...
HDBits znów ruszyło! :eek:
Ba, mało tego, w ramach rekompensaty mamy trzydniowy free leech!!
 

xeero

New member
Zaproszenia

Ja również mam na zbyciu 3 zaproszenia, jeśli ktoś reflektuje to prosze o info na PW, i podeśle. zastanawia mnie jedna sprawa ile razy nie wysyłałem zaproszeń na @wp.pl to nigdy nie doszło. Miejcie to na wzgledzie.
 

kamilnh

New member
chosen7 napisał:
Oby to nic powaznego:/

zapraszam na http://www.scenehd.org . Tracker (Szwedzki? A wiadomo jakie szwedzi maja łącza:> ) o wiele mlodszy ale posiada juz pare niezlych pozycji:). Od wczoraj wszystko Freeleech ale tylko do czwartku:>

Rejestracja otwarta:)


slaba ta stronka, kiepskie transfery i kiepskie wstawki :)
 

Vonz

New member
Wersja 720p jest lepsza od zwykłej na DVD ważącej mniej więcej tyle samo?
Da się odczuć różnicę w jakości obrazu? Słyszałem o wersji 1080i, nawet widziałem na chińskiej stronie ale nie chciał mi się pobrać plik torrent.
 

dreec

New member
Vonz napisał:
Wersja 720p jest lepsza od zwykłej na DVD ważącej mniej więcej tyle samo?
Da się odczuć różnicę w jakości obrazu? Słyszałem o wersji 1080i, nawet widziałem na chińskiej stronie ale nie chciał mi się pobrać plik torrent.

To moze zacznij od jakiegos sampla:D
 

Vonz

New member
Właśnie ide na całość i musi być optymalne HD na dobrze znanym mi filmie:D

Kiedyś widziałem próbki bodajże na stronie Windows Media Playera i jakoś na gradiencie nieba było widać granicę dwóch odcieni koloru niebieskiego dosyć wyraźnie. Tak więc nie chcę ryzykować, no chyba że tamto było jakieś słabe HD.

--> donbal
Jeszcze nie otrzymałem Twojego zaproszenia, może zaniedługo dotrze mail
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry