źródła materiałów HD (internet)

Status
Zamknięty.

Fanek

New member
Bez reklam
Tym którzy poluja na darmowe rejestracje na trackerach polecam program
Tracker Checker:

"Tracker Checker" jest zmyślnym małym programem, który automatycznie sprawdza kiedy prywatne trackery BitTorrenta mają otwartą rejestrację. Wiele trackerów otwiera swoją rejestrację okazjonalnie, dając możliwość rejestracji bez zaproszenia. Ten program pozwoli ci się dowiedzieć kiedy rejestracja na takich trackerach zostaje otwarta.

Tracker Checker (wersja 1.2) działa tylko pod Windowsem i wymaga .NET 2.0. Regularnie sprawdza strony trackerów, na których chcesz się zarejestrować i informuje cię kiedy któryś z nich otwiera rejestrację dla nowych użytkowników.

Program obecnie wspiera 66 prywatnych trackerów. Jeżeli twojego ulubionego trackera nie ma na liście możesz dodać go ręcznie w pliku “trackers.xml”. Aplikacja jest wolna od złośliwych programów. Zwalnia nieco jeżeli sprawdza trackery i któryś z adresów url jest nieaktualny.
 

izbiss

New member
Witam. Jeżeli Ktoś z kolegów ma zaproszenie na HDBits bądź Bit-Hdtv to bardzo proszę o przesłanie na adres izbiss@wp.pl. Niestety nie mogę się niczym zrewanżować bo dopiero zaczynam przygodę z hdtv. Z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkich izbiss
 

depesz

Member
:(

Mam 9 zaproszeń do rozdania, ale niestety:

"The current user account limit (15,000) has been reached. Inactive accounts are pruned all the time, please check back again later..."

I dupa, powyższy komunikat pojawia się przy próbie wejścia w wolne zaproszenia. Także musicie poczekać.
 

gregorp

New member
No niestety ja też chciałemn obdzielić znajomych ale co z tego że mam zaproszenia jak nie można się zarejestrować ;-(

Trzeba czekać ;-))
 

xeero

New member
Oficerowie - Stinger 720p

NO no na HDbits pojawił się pierwszy polski HD-torrent. Oficerowie - Stinger 720p. JAk narazie jest dwóch zainteresowanych, Jeden ściąga a drugi udostępnia. Powodzenia w propagowaniu PL.:blagam:
 

Jakub85

New member
szukam zaproszenia na hdbits. w zamian oferuję zaproszenie na bit-hdtv, torrentleech lub btgigs. jeśli ktoś jest zainteresowany proszę pisać: jakubkuberski@gmail.com
 

Gollum

New member
lol w polskich warunkach?
gdy 90% ma neostradę lub jest w sieci lan? kto niby ma seedować i z jaką prędkością, skoro w polsce większosc ma neta z 512Kbitami uploadu max?
Sam jestem na jednym z zamknietych boardów i polacy postrzegani są tam w większosci jako leeche i darmozjady, bo tylko ssają, póki ich za niskie ratio nie zbanują a potem żebrają o zaproszenia. Teraz pomyśl o stricte polskiej stronce z hdtv torrentami, gdzie seeduje 1 człek z netem 60kilo uploadu. Zastanawiałes sie moze jak dlugo musialby seedowac by sciagnęła to druga osoba? Ja hdripy na 1-2dvd zasysam przez nockę a potem seeduję ze swoim 60kilowym upem, ale wiekszosc polaczków tylko zasysa a potem po 100mb seedowania konczą to, bo albo net im nie dziala albo nie widzą w tym sensu. taka jest polska "scena" p2p. Wszyscy chcą brać a nikt nie daje.


PS zassałem już polskiego szreka 2 w 1080p - miłe dla oka nie powiem, nawet jesli sie nie ma hdtv :D
 

matix

New member
Gollum napisał:
lol w polskich warunkach?
gdy 90% ma neostradę lub jest w sieci lan? kto niby ma seedować i z jaką prędkością, skoro w polsce większosc ma neta z 512Kbitami uploadu max?
he co ty mowisz...ja mam łącze 30kB/s (szic :/). dobrze ze chociaz symetryczne
 
Status
Zamknięty.
Do góry