źródła materiałów HD (internet)

Status
Zamknięty.

kamilnh

New member
The current user account limit (15,000) has been reached. Inactive accounts are pruned all the time, please check back again later...

:/:cry:


sprobowalem ponownie i pisze mi:

Your invite has expired
 
Ostatnia edycja:

Fanek

New member
Bez reklam
zaworek1 napisał:
naprawde bardzo prosze o zaproszonko
piotrzaworski@wp.pl
lol czytac nie umiesz wyzej, juz chyba ze 3 osoby napisly ze REJESTRACJA JEST ZAMKNIETA I NAWET MAJAC ZAPROSZENIE NIE MOZNA SIE ZAREJESTROWAC.
nie badz pijawka, jak bedzie otwarta i beda zapy napewno o tym tutaj przeczytasz.

na bit-hdtv dzis przez caly dzien mozna bylo zarejestrowac sie bez zapa, robili dzis czystki i co jakis czas byly wolne miejsca i nadal sa.
 
Ostatnia edycja:

kamilnh

New member
Fanek napisał:
lol czytac nie umiesz wyzej, juz chyba ze 3 osoby napisly ze REJESTRACJA JEST ZAMKNIETA I NAWET MAJAC ZAPROSZENIE NIE MOZNA SIE ZAREJESTROWAC.
nie badz pijawka, jak bedzie otwarta i beda zapy napewno o tym tutaj przeczytasz.

na bit-hdtv dzis przez caly dzien mozna bylo zarejestrowac sie bez zapa, robili dzis czystki i co jakis czas byly wolne miejsca i nadal sa.

niestety juz nie ma... a szkoda.
Gdyby byla jeszcze otwarta i ktos by o tym wiedzial, mozna by zalozyc dodatkowe konto, bo nie siedze 24/H na kompie...

pozdrawiam
 

Fanek

New member
Bez reklam
kamilnh napisał:
niestety juz nie ma... a szkoda.
Gdyby byla jeszcze otwarta i ktos by o tym wiedzial, mozna by zalozyc dodatkowe konto, bo nie siedze 24/H na kompie...

pozdrawiam
ja tez nie, pprostu czasem tam zagladam, z 1 kompa mozna zalozyc chyba tylko 1 konto, bo sprawdzane jest IP, wczoraj kumpel zalozyl mi konto ze swojego kompa, gdy mu powiedzialem, ale on chyba bedzie brał sie za HD wiec konto raczej nie do oddania. proponuje osobom potrzebujacym konta, dodac url do ulubionych i sprawdzac kiedy jest sie na kompie, powinno w koncu sie trafic na wolne miejsca, pozdro Fan.
 

Baqx

New member
Gdyby ktos byl tak mily i przeslal zaproszenie na hdbits i bit-hdtv na adres baq.qba@plusnet.pl bylbym dozgonnie wdzieczny.

Zdaje sobie sprawe, ze limity na obydwu tych stronach zostaly osiagniete, ale bez wiekszego problemu mozna sie wbic w wolny slot, wiec z gory dziekuje za poswiecenie.
 

emilwoyek

New member
hdmi

Witam wszystkich
Czy ktoś moze mi dac namiary na filmy HDMI?
Ewentualnie kupie taki filmik, tytuł nie ma znaczenia, nigdy nie widziałem
filmu w swoim telewizorku :))
Mowicie ze można ściągnąć , hmmm, ja starej daty jestem.
Te linki co sa na forum , nie działają .
Czy otrzymując zaproszenie jest możliwość "wejscia" i ściągnięcia jakiegoś filmiku. Jeżelu tak, pisze sie na ZAPROSZENIE . i zgóry TNX :))
 

mariof

New member
Bez reklam
emilwoyek napisał:
Witam wszystkich
Czy ktoś moze mi dac namiary na filmy HDMI?
Ewentualnie kupie taki filmik, tytuł nie ma znaczenia, nigdy nie widziałem
filmu w swoim telewizorku :))
Mowicie ze można ściągnąć , hmmm, ja starej daty jestem.
Te linki co sa na forum , nie działają .
Czy otrzymując zaproszenie jest możliwość "wejscia" i ściągnięcia jakiegoś filmiku. Jeżelu tak, pisze sie na ZAPROSZENIE . i zgóry TNX :))
Przeczytaj moją odpowiedź na Twoje pytanie w wątku o HDMI
 

Jakub85

New member
zaproszenie na hdbits

Witam. Proszę o zaproszenie na hdbits. W zamian mogę na tę chwilę zaproponować zaproszenie na btgigs lub dvdseed. Mój mail: jakubkuberski@gmail.com. Dzięki za góry.
 
Status
Zamknięty.
Do góry