źródła materiałów HD (internet)

Status
Zamknięty.

xeero

New member
noise napisał:
skasowalem cala historie oraz inne smieci z przegladarki i nadal mam ten problem :( Nadal otrzymuje komunikat
Sorry

The current user account limit (15,000) has been reached. Inactive accounts are pruned all the time, please check back again later...



czy komus jeszcze sie udalo?

Czy mam rozumiec ze zakonczono rejestracje nowych użytkowników serwisu hdbits.org. wlasnie chcialem zaprosic kogos, ale skoro rejestraja jest zamknieta to szkoda wysylac zaproszenia, prosze o info czy da sie.
Na stronie widnieje znany komunikat Sorry....ble ble. limity.
Dzieki za info. Pozdrawiam:hmm:
 

matix

New member
zaproszenia

xeero napisał:
Czy mam rozumiec ze zakonczono rejestracje nowych użytkowników serwisu hdbits.org. wlasnie chcialem zaprosic kogos, ale skoro rejestraja jest zamknieta to szkoda wysylac zaproszenia, prosze o info czy da sie.
Na stronie widnieje znany komunikat Sorry....ble ble. limity.
Dzieki za info. Pozdrawiam:hmm:

ludzie... po perwsze to nie od was zalezy czy sobie wykasujecie historie czy co tam jeszcze tylko od hdbits...jesli strona Cie informuje ze limit jes przekroczony i rejestracja zamknieta to nic tu nie da wykasowywanie informacji z przegladarki...
po drugie -"szkoda wysylac zaproszenia..." - nie szkoda bo nie ma takiej mozliwosci. jak wysylanie zaproszen jest zamkniete to sie nie da wyslac bo wystepuje komunikat. a... rejestracja jest juz od b dawna zamknieta... a teraz co jakis czas jest zamykane wysylanie zaproszen, takze nie mylcie tego...
 

Fanek

New member
Bez reklam
NA bit-hdtv i hdbits.org REJESTRACJA ZAMKNIETA !!!
jAK BEDZIE OTWARTA KTOS NAPEWNO DA ZNAC.

[a nie mówiłem że dobrze by było założyć nowy topic ;) ]
 

Krzpac

New member
HDV moja produkcja

Podniecamy się jakimiś "lanszafcikami" a ta technologia
jest już od roku dostępna na naszym rynku ja od roku pracuje w tym formacie z uwagi na ograniczenia serwera ten plik ma czas trwania: 00:01:55 rozmiar: 82MB
rozdzielczość: 1280x720

Przykład
http://www.studiowizjer.pl/avi/extrem.avi
Sprawdź jakość na przykładzie mojego "teledysku":bober: :bober: :bober:
z zawodów Freestyle Motocross.

Minimalne wymagania sprzętowe:
procesor 2,4GHz, 512MB RAM, karta graficzna 64MB
 

Szopan

New member
kaammyyk napisał:
Poszło ,pozdrawiam.

Thanx kaammyyk.
Jednak z zaproszenia nici - limit użytkowników wyczerpany. Jak długo takie zaproszonko jest ważne?I co teraz - próbować aż się ,,wstrzelę" w pierwsze wolne miejsce??:fool:

Pozdro For All:D :D :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry