źródła materiałów HD (internet)

Status
Zamknięty.

matix

New member
eh, eh

widze ze ten watek stal sie pierwszym i najczesciej odwiedzanym przez nowych memberow...kazdy nowy to tu leci by dostac zaproszenie... ehh.. dalem 2, to maili nawet nie sprawdzili...ehh. podac maila na pw/pm bo mi sie nie chce szukac kto dostal a kto nie...coraz wiecej ludzi sie tu zapisuje po to by dostac zaproszenie na hdbits...nie wiem czy widac ale tytul tego dzalu jest zrodla materialow hd... a juz dawno temu jest wykorzystywany do "proszenia o zaproszenie"... moze 3a by bylo zmienic tytul tego...
 
Ostatnia edycja:

sil_ver

New member
Witam,

skoro wreszcie moge wyświetlić coś w 1080p to by się przydał jakiś materiał. Jeśli ktoś by mnie zaprosił na jakąś ciekawą stronę będe zobowiązany. Mój adres to sil_ver@tlen.pl.

Pozdr.
 

Banan_thc

New member
Witam jak by jeszcze ktoś miał jakieś zaproszenie na HDBits to bardzo bym o nie prosił, w zamian mogę zaoferować zaproszenie na polską stronke z filmami DVD (w tej chwili około 500 pozycji i cały czas dochodzą nowe). Oto e-mail Jedrek0@vp.pl. Z góry dziękuje i pozdrawiam.
 

Fanek

New member
Bez reklam
donbal napisał:
Witam to ja tez prosze o zaproszenie balonx@o2.pl.Mam pytanie gdzie jest wiecej materialu HDTV na BIT-HDTV.com czy na HDBits.org pozdrawiam z gory dzieki
na bit-hdtv jest 2774 pozycji.
na hdbits jest
4695 pozycji.
Ale bardziej przypadło mi do gustu bit-hdtv i tam transfery wydają sie jakby troche lepsze, znaczy sie jakby troche wiecej osób uploduje pliki.
 

scypior

New member
Fanek napisał:
na bit-hdtv jest 2774 pozycji.
na hdbits jest
4695 pozycji.
Ale bardziej przypadło mi do gustu bit-hdtv i tam transfery wydają sie jakby troche lepsze, znaczy sie jakby troche wiecej osób uploduje pliki.
Jesli chodzi o transfery to na obu stronach mam porownywalne, ale na hdbits jest wiecej materialu i zdecydowanie wiecej seedow.

Dobra, czas sie odwdzieczyc. Zaprosznie dostalem z tej stronki, wiec tez kogos zaprosze;)

Wszyscy inni jak dotychczas chyba juz dostali...

Zatem: jedrek, jestes zaproszony;)
 
Ostatnia edycja:

Fanek

New member
Bez reklam
MAM PYTANIE DO RATIO, BO NAPEWNO KAZDEMU NOWEMU UZYTKOWNIKOWI TO SIE PRZYDA.
Macie jakies sprawdzone sposoby na jego nabijanie?
na bit-hdtv mam Ratio: 0.443 i jak na razie spokój.

ale na hdbits masakra
Ratio: 0.090 , nic wogle nie che sie uplodowac.

Wiec prosze o POMOC :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry