źródła materiałów HD (internet)

Status
Zamknięty.

Fanek

New member
Bez reklam
Znalazłem coś takiego hd-bits.ro , rejestracja jeszcze otwarta, jest ponad 600 pozycji, nie wiem jak transfery bo nie testowałem.

Ma ktoś namiar na U-571 HD z DD5.1 lub lepiej DTS ?
 

adam g

New member
Witam mam pytanie zareiestrowalem sie na hd-bits.ro tylko jak sciagam torrenta to wyswietla mi nieznany format pliku chyba mi szegos brakuje w kompie czy ktos mi pomoze.
 

egreg

New member
Prośba o próbkę video w h.264 (nie Quicktime)

WitamCzy ma ktoś jakieś linki do próbek wideo w tym formacie dające się
odtworzyć za pomocą kodeka purevideo ?
Pozdrówka
 

Fanek

New member
Bez reklam
adam g napisał:
Witam mam pytanie zareiestrowalem sie na hd-bits.ro tylko jak sciagam torrenta to wyswietla mi nieznany format pliku chyba mi szegos brakuje w kompie czy ktos mi pomoze.
ja stamtad sciagalem cos, to bylo OK. moze napisz jakie masz kodeki etc.
 

Fanek

New member
Bez reklam
bit-hdtv.com już działa, ale nic nie chce mi sie ściagać ani uplodować, a konto mam OK. Też tak macie ?
 

ajdo

New member
witam jestem ZIELONY jak widac po ilosci postow:krol:


wiec moze zaczne tak gdzie moge zaczac skad moge scignac swoj pierwszy film hd:twisted: tak zeby poczc ten smaczek:D ale tak zebym ni mial klopotow z rejestracja i wogole... nie musi byc to jakas nowosc porpostu pelen film na hd :( PROSZE O POMOC

to moze byc nawet 20/30 min film dok badz przyrodniczy byle by byly ladne kolorki i widoczki:) ale cos dluzszego niz 5 min:)
 
Ostatnia edycja:

matix

New member
ajdo napisał:
witam jestem ZIELONY jak widac po ilosci postow:krol:


wiec moze zaczne tak gdzie moge zaczac skad moge scignac swoj pierwszy film hd:twisted: tak zeby poczc ten smaczek:D ale tak zebym ni mial klopotow z rejestracja i wogole... nie musi byc to jakas nowosc porpostu pelen film na hd :( PROSZE O POMOC

to moze byc nawet 20/30 min film dok badz przyrodniczy byle by byly ladne kolorki i widoczki:) ale cos dluzszego niz 5 min:)
nie jest to moze film jak kazda produkcja, "ale pokaz kobiet", poza tym kompletnie za darmo (nie jest to piractwo... ;))
Mariposa HD ludzie ktorzy maja wypas kamere hd i kreca fajne ujecia
http://www.mariposahd.tv/episodes
 

dreec

New member
Witam mam 3 zaproszenia na hdbits.org Powazne osoby niech pisza na .................
Rejestracja na stronie otwarta :)



Niestety ale wszystkie zaproszenia juz rozdalem
 
Ostatnia edycja:

adam g

New member
Witam a ja mam taki broblem chce sciagnac plik wiekszy od 4 giga a tu wyswietla sie komunikat ze ten plik jest za duzy i mam zle skonfigurowane pliki . siagam bitcometem co mam zrobic spotkal sie ktos z tym?
 

Fanek

New member
Bez reklam
adam g napisał:
Witam a ja mam taki broblem chce sciagnac plik wiekszy od 4 giga a tu wyswietla sie komunikat ze ten plik jest za duzy i mam zle skonfigurowane pliki . siagam bitcometem co mam zrobic spotkal sie ktos z tym?
zainstaluj najlepiej utorrenta, a co do tego ze nie mzoesz zapisac, mzoe masz za malo miejsca na dysku, lub masz partycje pod FAT, na NTFS nie ma ograniczen.
 
Status
Zamknięty.
Do góry