źródła materiałów HD (internet)

Status
Zamknięty.

matix

New member
zgadzam sie

harvi napisał:
Uwazam ze to nudna dyskusja i nie na temat wiec to ostatni post z mojej strony w tym watku.

Nie chodzilo mi o jakosc sprzetu ale o odbior filmu, bezsensem jest zagluszanie glosow i emocji aktorow jakims suchym lektorem, ktory przy okazji w telewizji zaglusza skutecznie i cala reszta sciezki dzwiekowej, jak 5.1 i kanal centralny dobrze zrobiony to bywa lepiej ale tylko pod tym wzgledem.

Zgadzam sie. Stety, niestety ale sie zgadzam. Filmy z lektorem chocby byly w "5.1" to i tak badziew. Cala akcja, emocje i inne sa przez to obnizone...
Bajki rozumiem. Jedyna bajka jaka bym chcial ogladac z dubbingiem to shrek bo tylko ona jest dobrze zrobiona a inne sa badziewne. Jak sie uslyszy jak "gadaja" oryginalni dubberzy a jak polscy to sie niedobrze robi. ten kapturek z dubbingiem masakra. przeciez jak postac jest robiona pod dubbera to prawie naewno nie bedzie brzmiec tak fajnie jak w oryginale.
No to moja wersja, ale jak wiadomo kazdy ma inne gusta...takze spokojnie panowie jak ktos chce lektora, dubbing niech bierze a jak nie - wiadomo ;)
 

xeero

New member
I skasowali :(

A ja mam takie troche inne pytanie, usunieto mi konto z bit-hdtv.com i najwidoczniej zablokowali mi adres IP, jak to bywa nie udalo mi sie utrzymac ratio...upload nie szedl a donation to mi sie nie usmiechało robic.(darujcie sobie zbędne komentarze jak to powinienem uploadować, że dobrze mi tak) Jednak udało mi się zarejestrować ponownie z innego kompa w kafejce, ale w domu nie moge się niestety dostać na stronę.

Czy komuś miał podobną sytuację ? :?:
Czy w przyszłości odblokowano mu wejscie?

Zależy mi na tej stronce była moim jedynym poważnym źródłem materiału i to że mnie z niej usunieto to jest dla mnie stratą. :sad:

Pozdrawiam.
 

k-d

New member
xeero napisał:
A ja mam takie troche inne pytanie, usunieto mi konto z bit-hdtv.com i najwidoczniej zablokowali mi adres IP, jak to bywa nie udalo mi sie utrzymac ratio...upload nie szedl a donation to mi sie nie usmiechało robic.(darujcie sobie zbędne komentarze jak to powinienem uploadować, że dobrze mi tak) Jednak udało mi się zarejestrować ponownie z innego kompa w kafejce, ale w domu nie moge się niestety dostać na stronę.

Czy komuś miał podobną sytuację ? :?:
Czy w przyszłości odblokowano mu wejscie?

Zależy mi na tej stronce była moim jedynym poważnym źródłem materiału i to że mnie z niej usunieto to jest dla mnie stratą. :sad:

Pozdrawiam.
Niestety nie daruję sobie komentarza - bardzo dobrze zrobiono, na bit-hdtv trzeba mieć ratio poniżej 0,4 żeby stracić konto - to bardzo niski wymóg. :banned:
 

matix

New member
ciekawe

xeero napisał:
A ja mam takie troche inne pytanie, usunieto mi konto z bit-hdtv.com i najwidoczniej zablokowali mi adres IP, jak to bywa nie udalo mi sie utrzymac ratio...upload nie szedl a donation to mi sie nie usmiechało robic.(darujcie sobie zbędne komentarze jak to powinienem uploadować, że dobrze mi tak) Jednak udało mi się zarejestrować ponownie z innego kompa w kafejce, ale w domu nie moge się niestety dostać na stronę.

Czy komuś miał podobną sytuację ? :?:
Czy w przyszłości odblokowano mu wejscie?

Zależy mi na tej stronce była moim jedynym poważnym źródłem materiału i to że mnie z niej usunieto to jest dla mnie stratą. :sad:

Pozdrawiam.

hm no ciekawe... moze sprobuj jakiegos programu co zmienia ip (nie znam sie na tym za bardzo...
 

chosen7

Member
mi tez zablokowali konto przez moja glupote (teraz upload chodzi non stop;P), ale na szczescie pewnie zakladalem konto na bit.hdtv.com na innym ip nie bedac u siebie i wszystko mi chodzi po ponownym zalogowaniu wiec masz pecha lub musisz czekac

pozdrawiam
 

xeero

New member
I skasowali :(

Dzieki za pocieche, niestety progrzm do zmiany IP nie pomóg za to pomieszał mi w innych rzeczach ;) np. na to forum miałem problem z logowaniem, ale już chyba będzi oki, dla zainteresowanych jest stronka http://anonymouse.org/ do ukrycia IP ale niestety nie działa na bit-hdtv. jedyna opcja to czekać. Albo zmienić IP na dynamiczna, ale prędkości zjadą w dół.:?:

A komentarze, że trzeba było seedować to już znam i dzięki za nie, ale chciałbym zauwarzyć, że bez peer'ów seedowanie nie ma najmniejszego sensu no chyba, że będzie się czekało na karma points...dodam w nieskończoność...jak to było w moim przypadku (dzięki za mądrość k-d)
Pozdrawiam wszystkich życzliwych.;)
 

dreec

New member
Miejmy nadzieje ze to tylko chwilowe problemy. O ile dobrze pamietam juz taka sytuacja miala chyba miejsce.
Aha no i HD-bits.ro tez jest off :sad:

Edit: juz wszystko pieknie chodzi ;)
 
Ostatnia edycja:

Fanek

New member
Bez reklam
Czy ktoś mógłby wysłać mi zaproszenie na hd-bits.ro , hdbits.org ? lub jakieś inne dobre torrenty, bo z tych normalnych dostępnych chyba wszystko sprawdziłem i bardzo ciężko cos pobrać :/
Troche filmów z "jakąś" liczbą seedów jest jeszcze na torrentportal.com .
Dużo filmów jest tutaj http://bloghdtv.com/ , ale raczej tylko dla tych którzy moga korzystac komfortowo z rapida, ja niestety nie :(

Fanek napisał:
Czy ktoś mógłby wysłać mi zaproszenie na hd-bits.ro , hdbits.org ? lub jakieś inne dobre torrenty, bo z tych normalnych dostępnych chyba wszystko sprawdziłem i bardzo ciężko cos pobrać :/
Troche filmów z "jakąś" liczbą seedów jest jeszcze na torrentportal.com .
Dużo filmów jest tutaj http://bloghdtv.com/ , ale raczej tylko dla tych którzy moga korzystac komfortowo z rapida, ja niestety nie :(

mój emeil fan84zam@o2.pl

Nie mogłem edytować tego posta, nie wiem czemu...
 

chosen7

Member
Witam , sciagnalem z bit-hdtv.com film The.Last.Samurai.HD-DVD.1080p.VC-1.DDplus.5.1.EVO

Teraz nie wiem czy jest mozliwosc odtworzenia go programem ( jakim?) bo pod KMplayer i PowerDVD 7 jakos nie dziala:/ czy jedyne wyjscie to wypalic go na plyte HD-DVD . Pozdrawiam
 

xeero

New member
chosen7 napisał:
Witam , sciagnalem z bit-hdtv.com film The.Last.Samurai.HD-DVD.1080p.VC-1.DDplus.5.1.EVO

Teraz nie wiem czy jest mozliwosc odtworzenia go programem ( jakim?) bo pod KMplayer i PowerDVD 7 jakos nie dziala:/ czy jedyne wyjscie to wypalic go na plyte HD-DVD . Pozdrawiam

nic nie napisałeś na temat kodeków spróbuj http://www.cccp-project.net/
 

chosen7

Member
No niestety, po odinstalowaniu wszystkich kodeków ( KMPlayer , nowy ffdshow) i załadowaniu CCCP ,w WMC nic sie nie otwiera:/

hmm , moze ma ktos jeszcze inne pomysły chodziaż na te pliki Evo?
 
Ostatnia edycja:

Fanek

New member
Bez reklam
http://www.cccp-project.net/ co to za kodeki, jakie sa ich plusy w porównaniu z innymi konkurencyjnymi [np. klite, matrosha, inne] ktoś może napisać?
Chosen może sprobuj GOM Playera.

EDIT: udało mi sie wbić na bit-hdtv.com , mam pytanie, o co chodzi z tym ratio: Ratio: ---
arrowup.gif
(0) 0.00 kB
arrowdown.gif
(0) 0.00 kB ?? czy żeby mi nie usuneli konta musze uplodować filmy na torrent? i ile jeśli tak?

Podobno bardzo dobry torrent HD, ale register zamkniety chwilowo http://www.torrentleech.org
 
Ostatnia edycja:

chosen7

Member
Jezeli chodzi o Ratio to musisz miec minimum 0.400 albo polecisz po dwóch tygodniach( zablokowanie konta i twojego IP) tak jak ja kiedys:> wiec teraz sie kontroluje.

A jezeli chodzi o playera to czekam dalej bo tym GOM Player'em otwarcie plikow evo niemozliwe

Edit: Uruchomilem Power DVD jednak ale na moj 1.8Ghz procesor to za duze jak widze obciazenie..:/
 
Ostatnia edycja:

Fanek

New member
Bez reklam
Szukam U-571 HD z DD5.1 lub lepiej DTS

Poszukuje filmu U-571 HD z DD5.1 lub lepiej DTS . przeszukałem wszystko do czego mam dostęp, znalazłem HD ale w DD 2.0 , a zależy mi bardzo na 5.1 . jeśli ktoś ma jakiś namiar bardzo prosze o PM . bardzo zależy mi na tym filmie. :)

aCHA CHOSEN a VLC player nie rusza tego ? ja jeszcze nie znalazłem takiego video które by nie poszło na nim.
 

xeero

New member
U-571

Fanek napisał:
Poszukuje filmu U-571 HD z DD5.1 lub lepiej DTS . przeszukałem wszystko do czego mam dostęp, znalazłem HD ale w DD 2.0 , a zależy mi bardzo na 5.1 . jeśli ktoś ma jakiś namiar bardzo prosze o PM . bardzo zależy mi na tym filmie. :)

aCHA CHOSEN a VLC player nie rusza tego ? ja jeszcze nie znalazłem takiego video które by nie poszło na nim.

Franku nie wiem co dla Ciebie znaczy wszystko do czego mam dostęp, wiec pewnie nie masz dostępu do hdbits.org, bo od prawie 14 dni znajduje sie tam pozycja: U571 USA HD-DVD 1080p VC-1 DD Plus 5.1 DTS 5.1 a w szczegółach :
Audio Formats
* English Dolby Digital-Plus 5.1 Surround
* English DTS 5.1 Surround
* French Dolby Digital 5.1 Surround
* Spanish Dolby Digital 5.1 Surround
Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry