źródła materiałów HD (internet)

Status
Zamknięty.

depesz

New member
dokładnie - ja na dziś mam 7 zaproszeń do wydania - niestety system zaproszeń jest zamknięty, bez informacji kiedy (i czy wogóle) będzie wznowiony. Dostaliśmy tylko lakoniczną informację:

2007-01-15 - Signups Closed
For the time being signups/invites are closed.
 

MasterTomster

New member
Dokładnie , tez mam siedem zaproszeń i klapa. Powiem nawet, że jedno mi "wrócono".
Dla zainteresowanych: zagladajcie tutaj , jak tylko bedzie mozna dawać to napewno tu sie odezwiemy po wasze maile.

Polska - 8 miejsce ? :-x
Drużynowo i tak cieńko...
Niech tylko odblokują rozdawanie zaproszeń!
:bober:
 

depesz

New member
Heh, świeżo się zarejestrował (jego pierwszy post) tylko po to, żeby prosić o zaproszenie, i nawet nie pokusił się żeby przeczytać którykolwiek z ostatnich postów wyraźnie mówiących o tym, że zaproszenia są wstrzymane - brak słów;)
 

des

New member
Czy to cos az tak naprawde zlego?

Poza tym, przeczytalem caly temat, wiem ze juz nie przyjmuja... ale w kazdej chwili moga odblokowac. Dlatego moja prosba ;)
 

des

New member
depesz napisał:
Jak odblokują to bardzo chętnie, 7 zaproszeń mi się kisi;P
No to byloby super :smile:

BTW
Dodam od siebie francuskie forum wymagajace rejestracji (jeszcze przyjmuja). Jedyny minus ze wiekszosc filmow jest z francuskim dubbingirm, ale mozna znalezc rzeczy w kilku jezykach, np francuskim i angielskim.
Plusem jest to, ze sa filmy przy ktorych ratio jest naliczane tylko w czasie uploadu. Robcie miejsce na dysku :p >> http://www.hdfrench.com/
 

sajmer

Member
Filmy 720p

Witam
Jeśli ktoś ma jakiś ftp na dobrym łączu mogę wrzucić parę filmów w 720p , szczegóły na gg - 3017580.
Pozdrawiam
 

mikus

New member
Prosilbym rowniez o zaproszenie na hdbits w zamian moge zaoferowac zaproszenie na bit-hdtv.com obecnie jest na niej ponad 2.5k torrentow z materialem HD (filmy, teledyski, i mnostwo xxx)

moj mail mks_16@o2.pl
pozdrawiam !
 

piciuuu

New member
troche musicie jeszcze poczekac, konta sa usuwane codziennie, ale z tego co widze to staty sa nastepujace

Max users 10000
Registered users 12,455

a tak swoja droga w offertach na hdbits sa 2 sciezki dzwiekowe :
(POLISH DUBBING) Over.The.Hedge.1080p.x264.AC3-5.1-DiC
Kill.Bill.vol.2.1080p.OAR.DTS.x264-ESiR (polish audio)
jesli na stronie jest 467 Polaków to czy tylko te kilka osob jest zainteresowanych ojczystymi sciezkami audio do filmow?
 

harvi

New member
piciuuu napisał:
a tak swoja droga w offertach na hdbits sa 2 sciezki dzwiekowe :
(POLISH DUBBING) Over.The.Hedge.1080p.x264.AC3-5.1-DiC
Kill.Bill.vol.2.1080p.OAR.DTS.x264-ESiR (polish audio)
jesli na stronie jest 467 Polaków to czy tylko te kilka osob jest zainteresowanych ojczystymi sciezkami audio do filmow?

Przez "ojczysta sciezke" dla tego Kill Billa rozumiesz jakis syf z lektorem? Sa napisy jak ktos nie zna angielskiego, po co psuc oryginalny sound track? Nie po to kupujemy drogi sprzet zeby puszczac na nim beznadziejne przerobki.
Kreskowki dla dzieci z dobrym dubbingiem jeszcze rozumiem, ale normalne filmy z lektorem to wymysl chorego umyslu, ktory istnieje chyba tylko w Polsce...
 

piciuuu

New member
harvi napisał:
Przez "ojczysta sciezke" dla tego Kill Billa rozumiesz jakis syf z lektorem? Sa napisy jak ktos nie zna angielskiego, po co psuc oryginalny sound track? Nie po to kupujemy drogi sprzet zeby puszczac na nim beznadziejne przerobki.

Jesli za syf z lektorem uwazasz DD 5.1 to najwyrazniej musisz miec naprawde dobry sprzet. Dziwne ze pisala do mnie juz nie jedna osoba na forum poszukujaca filmow z lektorem, najwyrazniej niektorzy wola DD5.1 po polsku niz DTS i napisy

harvi napisał:
ale normalne filmy z lektorem to wymysl chorego umyslu, ktory istnieje chyba tylko w Polsce...

wystarczy wejsc na hdbits w audio tracks i zobaczysz ze jest to takze chory wymysl niemcow, hiszpanow czy francuzow, ale byc moze oni tez nie maja tak dobrego sprzetu jak ty.....

kolego bez urazy, sam znam angielski i nie sprawia mi problemu ogladanie w oryginalnej sciezce jezykowej, jednak filmy sam ogladam sporadycznie a nie kazdy zna angielski, zrobienie synchra do filmu zajmuje mi mniej wiecej tyle samo czasu co zrobienie napisow, kwestia gustu...
pozdrawiam
 

harvi

New member
piciuuu napisał:
Jesli za syf z lektorem uwazasz DD 5.1 to najwyrazniej musisz miec naprawde dobry sprzet. Dziwne ze pisala do mnie juz nie jedna osoba na forum poszukujaca filmow z lektorem, najwyrazniej niektorzy wola DD5.1 po polsku niz DTS i napisy

Uwazam ze to nudna dyskusja i nie na temat wiec to ostatni post z mojej strony w tym watku.

Nie chodzilo mi o jakosc sprzetu ale o odbior filmu, bezsensem jest zagluszanie glosow i emocji aktorow jakims suchym lektorem, ktory przy okazji w telewizji zaglusza skutecznie i cala reszta sciezki dzwiekowej, jak 5.1 i kanal centralny dobrze zrobiony to bywa lepiej ale tylko pod tym wzgledem.
 

msand

New member
Coś nie widać możliwości zarejestrowania:
The current user account limit (15,000) has been reached. Inactive accounts are pruned all the time, please check back again later...

EDIT
Cofam to, jakimś cudem udało mi się wbić.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry