źródła materiałów HD (internet)

Status
Zamknięty.

setunia

New member
Bez reklam
Witam uczestników HDBits.
Jeśli nie jest to kłopot to prosiłbym o zaproszenie na tą stronkę. Niestety na razie nie mogę zrewanżowac się zaproszeniem na moje BiT-HDTV bo tam ono kosztuje 4000points a uzbierac tyle jest prawie niemożliwością jeśli sie chce utrzymać bezpieczne ratio. Natomiast jesli ktoś zaoferuje mi takowe na HDBits będę myślał jak sie zrewanżować. Mój mail setunia_1969@vp.pl
Pozdrawiam.

A swoja drogą to ciekawi ci HD-maniacy których pierweszym i jedynym objawem działalności na forum jest post z prośbą o zaproszenie.
 
Ostatnia edycja:

donbal

New member
Moze i ciekawi Ci HD-maniacy co nie oznacza ze jestem tutaj pierwszy raz sledze forum HDTV juz jakies 6 miesiecy,material HD glownie ze strony thepiratebay.org na PolishTracker od 105 tygodni wyslano 1,82 TB pobrano 1,94 TB :D Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

geffer

New member
Ja tez nie dostalem zaproszonka. Jezeli mozna to prosze o wyslanie go na g3ffer@gmail.com A co do forum to sledze je od ok 4 miesiecy;). Narazie moj zbior hd nie jest zbyt pokazny ale zawsze cos - dlatego chcialbym to zaproszonko na hdbits to moze bym se powiekszyl zbior.
 
Status
Zamknięty.
Do góry