źródła materiałów HD (internet)

Status
Zamknięty.

MasterTomster

New member
kaammyyk, głosuje za kazdym razem na każdą polską pozycje jaka sie pojawi. :eek:k:
maryś i inni, za chwilunie bedę coś miał to dam. :D
Poprosze chetnego p adres mailowy na pw , mam jedno zaproszenie
 
Ostatnia edycja:

kaammyyk

New member
Mam szybkie łącze z otwartym portem - nie będę pijawką :grin:[/quote]


Otwarty port nic nie daje w predkosci , a pijawka nie bedziesz nawet jesli bys chcial bo ponizej ratio 0,45 wylecisz i po ptakach

ps wyslij email/ bo na niego daje sie zaproszenie a nie na PW/
 

Grzegorz

New member
dzięki za zaproszenie, kłaniam :cool:

kaammyyk napisał:
Otwarty port nic nie daje w predkosci...
...pobierania. Na 100% nic, zgadzam się z Tobą i podpisuje czterema łapami, ale jeżeli chodzi o upload to już nie jest tak wesoło. W sytuacji gdy użytkownik jest za NATem prędkość upload'u drastycznie maleje.
kaammyyk napisał:
a pijawka nie bedziesz nawet jesli bys chcial bo ponizej ratio 0,45 wylecisz i po ptakach
Małe ratio powstaje z "brania a nie dawania" ;) A dać też trzeba umieć i mieć jak. Na początek polecam coś małego i chodliwego, tzn z dużą ilością "Leechers" - to oni będą siłą napędową naszego ratio :)
powodzenia.
 
Ostatnia edycja:

kaammyyk

New member
hdbits

Grzegorz napisał:
dzięki za zaproszenie, kłaniam :cool:


...pobierania. Na 100% nic, zgadzam się z Tobą i podpisuje czterema łapami, ale jeżeli chodzi o upload to już nie jest tak wesoło. W sytuacji gdy użytkownik jest za NATem prędkość upload'u drastycznie maleje.

Małe ratio powstaje z "brania a nie dawania" ;) A dać też trzeba umieć i mieć jak. Na początek polecam coś małego i chodliwego, tzn z dużą ilością "Leechers" - to oni będą siłą napędową naszego ratio :)
powodzenia.
wiem cos o tym / łącze 3Mbit/320 kbit/ - trochę się męcze .Na początku nawet dopłaciłem na ten serwer / zakładka donation , na samej górze /aby mnie nie wywalili ,pozdrawiam.
 

MasterTomster

New member
No ale dzi,eki "akcji swiątecznej" ratio sie chyba dzwigło? U mnie z 0,014 (ostrzeżenie) do ponad 1,1 :D . A tez już chciałem dopłacić, ale poległem w tym systemie opłat. Nie było karty kredytowej jako opcji :( .
Teraz seedowałem na maxa ale mam strasznie biedną prędkość wysyłania 30 kB/s ! Pobieranie spoko 200 kB/s.
Chcac trzymac korzystne ratio musiałbym przydusić pobieranie, a wtedy trwałoby to bardzo długo... Anyway juz tzrąsłem portkami ale zostaje na hdbits. :popcorn:
 

Kenjiro

New member
Ma ktoś takie same problemy jak ja?
Gdy się zalogowałem to pobrałem bardzo szybko i sprawnie X-Mena 3.
I na tym skończyła się przygoda z hbits bo od tego momentu wyrzuca mi że nie może się połączyć na żadnym torrencie, nie może nawiązać kontaktu z innnymi itd.
Moja konfiguracja portów nie zmieniła się od czasu pobrania x-mena.
Także moje dane stystyczne nie uzupełniły się od momentu pobrania. Pomimo iż ściągnąłem x-mena to na download mam dalej 0.

Ma ktoś jakiś pomysł i rozwiązanie?
 
Status
Zamknięty.
Do góry