źródła materiałów HD (internet)

Status
Zamknięty.

bkozzy

New member
Witam
Rozumiem, że wszystkim zalezy na zdobyciu jak największej ilości materiału HD. Stąd ta cała akcja z zaproszeniami. Ale przecież mozna mieć dostęp do TERAbajtów filmów i seriali HD korzystając z Usenet (tzw. binarkek). Faktem jest, że za dostęp na większosci serwerów należy płacić miesięcznie 15-25$. Ale przecież nie są to aż takie niebotyczne kwoty. Są zresztą serwery grup dyskusyjnych, które oferują dostęp do binarek za darmo (np. kiedyś ATMAN) ale czas retencji i kompletności plików jest na nich bardzo niski. Na kompercyjnych serwerach (np. Giganews) pliki leżą do 99 dni. Codziennie wpada kilka filmów, prawie kazdy serial jaki mozna obejrzeć na fox albo abc. Poza tym jest coraz wiecej teledysków.
Zawartość grup "binarkowych" można obejrzeć na wyszukiarkach postów.
Dla zainteresowanych podaję link bezpośredni do katalogu grupy a.b.hdtv:
http://www.binsearch.info/browse.php?bg=alt.binaries.hdtv
Pozdrawiam
PS. Nie ma co sie bać płacić za to. Nikt nie oszuka Was na te 15$.Od dwóch lat korzystam z binarek i mniej wiecej od 1,5 roku zasysam materiał HD. Jest wiec to usługa pewna i przetestowana.
PS2. Dodam jeszcze, ze oprócz materiału HD codzinnie na binarki wpada KILKASET ripów płyt DVD, niezliczone ilosci mp3, ace, programów, ksiązek i własciwie wszystkiego, co istnieje i da sie skopiować :).
 
Ostatnia edycja:

piciuuu

New member
Robo_G i kombinator885 odbierzcie maile
ps
moze ktos potrzebuje zaproszenie i zna sie na php? jest prosta na maxa stronka do dokonczenia ale natrafilem na problem, jesli bylbys zainteresowany to pm
 

blaade

New member
Witam
Nie bede oryginalny i rowniez poprosze o zaproszenie na stronke www.hdbits.org. Co do ratio to przy moim laczu 1024/800 kbps nigdy nie mam z tym problemow:)
Moj adres blaade@interia.pl
Pozdrawiam i z gory dziekuje osobie, ktora dobrodusznie wysle mi to zaproszenie;)
Edit Tuptus55: Odpowiedź z hdbits" this email in already in use"
 

blaade

New member
Witam otrzymalem zaproszenie od Kaammyyk (dzieki wielkie) ale po wpisaniu swojego nicka i wybraniu hasla pojawilo mi sie okno z takim tekstem:
"Your IP address (tu moj adres) is already in use."
Nie mam swojego zewnetrznego IP i pewnie tu tkwi przyczyna...
I co teraz z tym fantem zrobic...:(
Czy jedynym wyjsciem jest zalatwienie w swojej sieci u admina zew.IP?
 
Ostatnia edycja:

kaammyyk

New member
polskie audio

Prośba do ludzi majacych konto na hdbits - zagłosujcie na polskie audio do filmów ! Dzieki temu bedzie mozna to sciagnac, inaczej przepadnie dzięki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry