źródła materiałów HD (internet)

Status
Zamknięty.

dnc

Moderator
VIP
Mr Groch napisał:
A ja chyba nie dostalem :(

A prosilem juz od 2 tygodni :p

Now wiec mam serwerek 24/h i duza przestrzen dyskowa - bedzie
ze mnie dobry seeder ;)

grocholski@gmail.com

Z gory dzieki !

Żeby być dobrym seederem musisz najpierw być szybkim leecherem (wywalaja konta jak ma się mniejszy wskaźnik niż 0.4). Udostępnienie innym wymaga ściągnięcia na swój HDD. Chyba, że masz już coś i możesz to "rozdać" potrzebującym od razu.:eek:k:
 

Mr Groch

New member
Mam troche filmow HD sciagnietych z innych trackerow, gotowych do
natychmiastowego seedowania - jesli wymagana jest modyfikacja
pliku .torrent - no problemo
 

7tomek7

New member
DVD HD region 2 - jakie?

Witam,

Szukalem i nie udalo mi sie znalezc.
Moze jednak Wy znacie - czy sa jakies plyty DVD HD wydane w regionie 2?
Jesli tak to gdzie je mozna kupic?

To co znalazlem na Amazonie i Ebay'u to niestety region 1.

Pozdrowienia,
Tomek
 

matix

New member
to jak z tym krk

bo jesli jest ktos z krakowa kto nie ma jeszcze konta na hdbits.org to moge dac. mozna by sie powymieniac pomagac sobie w sciaganiu....
 

piciuuu

New member
konto w HDBits.org

mam na wydanie w dobre rece z dobrym uploadem konto o nastepujacych parametrach
Ratio: 0.501 UL: 35.32 GB DL:70.55 GB
nie jest "nominowane" do usuniecia takze ze spokojem ktos z szybkim netem moze podciagnac to ratio (ja mam za slabe lacze do tego)
kto pierwszy ten lepszy

edit nieaktualne
 
Ostatnia edycja:

depesz

Member
:)

poszło - trzymam za słowo z tym seedowaniem, z 8miu rozdanych przeze mnie zaproszeń widzę, że tylko dwie osoby coś robią - reszta zmarnowana:(
 

aeiouy

New member
depesz napisał:
poszło - trzymam za słowo z tym seedowaniem, z 8miu rozdanych przeze mnie zaproszeń widzę, że tylko dwie osoby coś robią - reszta zmarnowana:(
Depesz bardzo dziękuję za zaproszenie do hdbits.com:)

Powiem szczerze, że strasznie trudno tam utrzymać ratio. Ściągnąłęm 1 pozycję, gdzie nie było komu seedować i musiałem jakoś odrobić te 10GB ściągnąłłem 2 pozycję tylko po to, żeby je seedować. Seedowałem na 3 kompach (wysył: 10mbit; 128kbps; 160kbps) Przed tym jak otrzymałem zaproszenie byłem pewien, że jak na 5 godzin zostawie kompa (łącze synchroniczne 10 mbit) to ratio mi się zrobi 2-3, a tutaj, żeby dojść do ratio 1 musiałem 1 tydzień na 2-3 kompach seedować!! Najgorzej seeduje się pozycje, które mają więcej niż 24h od wstawienia na serwer.
 
Ostatnia edycja:

Jeromer

New member
Wiem, że to może nie w temacie, ale czy ma ktoś namiary na alt. sterowniki do neo, bo te z turbok nie działają już - dzisiaj mnie "na chwile" wyłączyli i klops - z HDTV.:cry:
 

depesz

Member
:)

aeiouy - ano ciężko, ale da radę;) Ty jesteś jeden z tych dwóch co coś robią;) Ten lepszy;)
Zdrówko! (rum z kolą - kto to wynalazł? Bo chcę wnioskować o Nobla dla tego pana;) )
 

michal206

New member
Sieci Usenet

Cześć

Czy ktoś z was używa do zasysania HD sieci usenet.

Tam to maja dopiero, wszystko co można zamarzyć.

W plikach NZB, tyle że połączenia dowiekszosci serwerow płatne (ok15% za miesiac)

Edit Tuptus55: Nie zakładaj nowych wątków
 

michal206

New member
Czy ja tez mógł byc dostac zaproszenie na hdbits.com

chdo tej pory uzywalem emule (wynik w tym mieisiacu D 32GB U28GB)

Teraz chce przejsc na torrenty. (zaczlem juz troche sciagac z roznych stronek ale roznie bywa po zassaniu)

emali szrek206(małpa)wp.pl

Z góry dzięki
 
Ostatnia edycja:

ravel

Banned
michal206 napisał:
Czy ja tez mógł byc dostac zaproszenie na hdbits.com

chdo tej pory uzywalem emule (wynik w tym mieisiacu D 32GB U28GB)

Teraz chce przejsc na torrenty. (zaczlem juz troche sciagac z roznych stronek ale roznie bywapo zassanoi)

emali szrek206(małpa)wp.pl

Z góry dzięki

Ja też bym poprosił o zaproszenie.
rboninski@02.pl
 

mathes

New member
A czy ja tez dostane zaproszenie od jakiejs dobrej istoty? Mam lacze 1Mbit/s i wielka fascynacje technologia HD :D Oczywiscie nie dopuszcze do zwalenia swojego ratio do zera.
 
Ostatnia edycja:

sesser

New member
witam

Ja też z krakowa, posiadam konta na torrentleech i filelist juz od ponad roku, niedawno zacząłem interesować się filmami w HD i ogólnie tematyką, jeśli jest możliwość otrzymania zaproszenia na hdbits.com - konta napewno nie zaniedbam, w przyszłym miesiącu mają mi podpiąć 4Mbit więc bedzie mi zależeć zeby je utrzymać ;)
 

PaulU

New member
Czesc
Pisze pierwszy raz iod razu z prośbą o zaproszenie na HDBits jak ktoś ma to proszę o kontakt.
Z technologią HD zapoznaje sie od kilku tygodni po zakupie ASUSA A6TC - i chciałbym jak najszybciej nadrobić zaległości w tej dziedzinie
Z góry dzieki
Kontakt: pawel_uchwat@wp.pl
 

tolek1000

New member
Prośba

Witam i pozdrawiam.
Mam nieorginalna prośbę o zaproszenie na ww. stronkę- jestem rzetelnym torrentowcem i bede dbal o współsciągających, mam dobre łącze chętnie zamienie się także na zaproszenie na polish trackera.

michalsikorski2@o2.pl z góry dzieki
:blagam:
 

aeiouy

New member
tolek1000 napisał:
Witam i pozdrawiam.
Mam nieorginalna prośbę o zaproszenie na ww. stronkę- jestem rzetelnym torrentowcem i bede dbal o współsciągających, mam dobre łącze chętnie zamienie się także na zaproszenie na polish trackera.

michalsikorski2@o2.pl z góry dzieki
:blagam:
That doesn't look like a valid email address. taką wiadomość otrzymałem chcąc Ciebie zaprosić...

p.s. oprócz tolek1000 mam jeszcze 2 zaproszenia do rozdania. Piszcie na PW

tolek1000 jeżeli jeszcze chcesz zaproszenie to napisz.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry