źródła materiałów HD (internet)

Status
Zamknięty.

Tom3k88

New member
mlx napisał:
i tak wiele nie namodzisz bo był tam przy rejestracji test z pi a odpowiedź na chińskim forum ale .... może się mylę

Mylisz się, wystarczy pisac 3.14 i gotowe ;)
Przed chwila się tam zarejstrowałem ale chiński dla mnie za trudny:p
 

xeero

New member
xeero napisał:
Jakos chyba nie wróciło :confused: a od kiedy ten freelech bo ja rano zapodałem 2 pliki i zanim sie zorientowałem to mi ratio poleciało.
Ja teraz strony nie moge otworzyc.

scenehd.org
Ho ho ho jaki freeeeleeeech dali 1 film - słownie jeden film...:popcorn:
 

mlx

New member
hmmm ciekawe co sknociłem

Tom3k88 gratuluję :blagam:mnie się jakoś nie udało - ale czemu - nie mam pojęcia też wpisywałem 3.14 a może 3,14? A w mandaryńskim też jestem ciut słaby
:p

xeero
Na scenehd pisało że miał być freelech od dzisiaj - ale już nie pisze(dziwne trochę) - są jeszcze dwa fribi i mumia. Może jednak jest - sprawdzę

Nie ma freelech :-(
 
Ostatnia edycja:

xeero

New member
mlx napisał:
Tom3k88 gratuluję :blagam:mnie się jakoś nie udało - ale czemu - nie mam pojęcia też wpisywałem 3.14 a może 3,14? A w mandaryńskim też jestem ciut słaby
:p

xeero
Na scenehd pisało że miał być freelech od dzisiaj - ale już nie pisze(dziwne trochę) - są jeszcze dwa fribi i mumia. Może jednak jest - sprawdzę

Nie ma freelech :-(

Napisałem do admina dlaczego zlikwidowali plan FreeLech ciekawe czy mnie ostrzegą, że nie wolno ich pytać o takie żeczy he he. Liczyłem ze na tym Free podniose ratio bo mam nie za ciekawe, zwlaszcza ze na scenehd dopiero zaczolem. Ale jak nie to nie. maja malo torrentów ale moze jakos zaistnieja. jeszcze troche im brakuje do hdbits.

Admin scenehd odpisał - pracują nad problemem jak tylko uda się im sprawić aby freelech zadzialal, to bedzie...in future.
 
Ostatnia edycja:

xeero

New member
Hejka na http://www.hdfrench.com/ bylo freelech. Było bo jak wlaczyli to po nie dlugim czasie stronak zdechla...chyba sie server przeciarzył jak żabojady zaczeły zasycać, ale pewnie jak podrócą do życia to przedłuża freelecha, rejestacja otwarta. Tylko patrzcie na jezyk filmu ponieważ 98% jest po Francusku, i można się naciąć ;)
Ale jak ktos ma ochote na Francuskie kino to najlepiej z freelecha.
 

piciuuu

New member
z okazji nowej odslony strony pozostalo jeszcze 6dni freeleech na http://www.bit-hdtv.com czyli naliczany jest upload razy dwa a download wogóle nie jest naliczany - dobry moment na poprawe ratio i sciagniecie czego sie tylko da :)
 
Ostatnia edycja:

LCC

New member
Czy ktoś wie, gdzie można ściągnąć jakieś trailerki ale w oryginalnej jakości HD 1080p, takiej jak jest na płytach HD-DVD czy Blu-ray... bez żadnej kompresji typu x264 lub innych badziewiach?

Chodzi mi o szczytową jakość HD, nie chcę kupować płyty potrzebuje mały trailer aby to zobaczyć, bo te co można zassać z sieci to jak wiadomo pseudo HD po kompresjach i nawet na takich x264 na moim TV po ekstremalnej kalibracji widać pikseloze :)
 

roto1

New member
pomocy!

mam pare pytań od niedawna jestem użytkownikiem LCD samsung LE32R82B chciałbym dobrze go przetestować,bardzo prosze o jakiś link z testem lub coś co pokaże mi w pełni możliwości HD też mam pytanie czy mogę komputer podłączyć do lcd przez VGA i czy będzie wtedy hd z góry bardzo dziękuje
 
Status
Zamknięty.
Do góry