ZOTAC ZBOX Blu-ray HD-ID33/ID34 Co sadzicie?

MKusiu

Member
Witam czy obecnie dorównuje coś temu cudeńku:

- ZOTAC ZBOX Blu-ray HD-ID33

Proszę o opinie, gdyż jednak zrezygnuje chyba z zakup odtwarzacza blu-ray a postawie na: ZOTAC ZBOX Blu-ray HD-ID33

Pozdrawiam
 

grzeseik

New member
to komputer, wiec jak nie teraz to za chwile pojawi sie jakis mocniejszy... co to za pytanie?
takich jest na peczki - mocniejsze i tansze i drozsze i ladniejsze i brzydsze itd.
 

MKusiu

Member
to komputer, wiec jak nie teraz to za chwile pojawi sie jakis mocniejszy... co to za pytanie?
takich jest na peczki - mocniejsze i tansze i drozsze i ladniejsze i brzydsze itd.

Na peczki? To znajdz mi nettopa w tych granicach z takimi parametrami i odtwarzaczem blu-ray.. Jak mam za blu-ray dać 800 zł ktory nie odtworzy mi wszystkich formatow etc. jakies problemy z softami, czekac na update, moze wyjdzie moze nie.. wole kupic mini pc :D
 

rafi102

New member
Sam przymierzam się do tego sprzętu, cena jest w miarę rozsądna 1400 za wersję bez systemu. Tylko mało sklepów ma go w ofercie, znalazłem tylko na pixmania.pl
 

grzeseik

New member
Na peczki? To znajdz mi nettopa w tych granicach z takimi parametrami i odtwarzaczem blu-ray.. Jak mam za blu-ray dać 800 zł ktory nie odtworzy mi wszystkich formatow etc. jakies problemy z softami, czekac na update, moze wyjdzie moze nie.. wole kupic mini pc :D

ja tez wole PC - ale nie o to Ci chodzilo...
ten Zotac wydaje sie miec dobra cene, ale sam czytnik komputerowy blue-ray mozesz kupic za 200zl. zostaje 1200 na reszte kompa. za to mozna wiele...

z gotowcow np. Dell BLUE zino HD (zino2-8blue) - 1850zl ale z W7.
jak juz sie opatrzysz za gotowcami zwroc uwage, ze komputer w salonie ma spelniac dwa dodatkowe parametry: jakos wygladac i byc cichy. te ostatnie moze Cie zdziwic - tak samo jak dziwi uzytkownikow wszelkiej masci playerow sieciowych. tanie wentylatorki po miesiacu moga swisczec jak szalone...
 

pkomp

New member
mogą ale budowa htpc to wcale nie takie grosze - dobra obudowa sporo kosztuje a jak wiadomo jest z nimi problem(dostępność)
z kolei wielkość też jest ważna więc nie ma szans byś zbudował coś mniejszego od tego zotaca...hałas można w miarę możliwości zmniejszyć poprzez obniżenie taktowania - taki xbmc nie potrzebuje tu olbrzmiej mocy i spokojnie może działac procek na pół gwizdka - oczywiście o ile ten zotac oferuje taką możliwość :)
druga kwestia nie kazdy potrzebuje na tym systemu prawda?i tu xbmc spisuje sie wysmienicie
 

MKusiu

Member
mogą ale budowa htpc to wcale nie takie grosze - dobra obudowa sporo kosztuje a jak wiadomo jest z nimi problem(dostępność)
z kolei wielkość też jest ważna więc nie ma szans byś zbudował coś mniejszego od tego zotaca...hałas można w miarę możliwości zmniejszyć poprzez obniżenie taktowania - taki xbmc nie potrzebuje tu olbrzmiej mocy i spokojnie może działac procek na pół gwizdka - oczywiście o ile ten zotac oferuje taką możliwość :)
druga kwestia nie kazdy potrzebuje na tym systemu prawda?i tu xbmc spisuje sie wysmienicie

Jak kolega, nie sadze by można było sklecić coś lepszego w tej cenie.. wyśmienite parametry sprzętu.. Odtwarzacze i playery multimedialne do piet nie dorastają parametrami
 

pkomp

New member
przedewszystkim świetna sieć - nic jej nie spowalnia
zobaczcie też modele asrocka - fakt te lepsze dość drogie ale dostajemy super sprzęt o olbrzymich mozliwościach
na szczęście cos się ruszyło z windows media center - gdyby microsoft tego nie zamulił to mielibyśmy htpc jako wogóle bezkonkurencyjny odtwarzacz
chociaz juz 3 lata temu używałem wraz z tunerem tv i we wszystkim bił te playery na głowę łącznie z nagrywaniem telewizji z programatora(karta compro potrafiaca uruchomić komputer z kazdego trybu)
 

MKusiu

Member
Na przyszłość filmy 3D blu ray ZOTAC ZBOX Blu-ray HD-ID33 pociagnie? Czy należy mieć jakiś lepszy procesor graficzny?
 

danzel4711

New member
Szukam czegoś podobnego i mam na uwadze ASROCKa Core 100HT-BD lub 3D ewentualnie coś podobnego ale tańszego z dźwiękiem DTS MAster Audio i True HD i bitstream. Jakieś pomysły?
 

pkomp

New member
ION2 sobie nie poradzi z bitstrem?
bawiłem sie chwilkę wczoraj asusem z ion2 i n270 atomem...kurde straszliwie sie grzał...jak na taki mały i podobno energooszczędny syf to wentylator chodził non stop a od spodu po 2 godzinach parzył......
 

TurboDymo

New member
no właśnie... myślę o EB1501p - DTS MA i Trude HD

i niech mi ktoś powie, czy to wypuszcza DTS MS i Trude HD do ampitunera czy nie?:)
idea playerków, popcornów, itp. u mnie upadła - za dużo jest w sieci treści typu VOD i innych streamingów żebym ryzykował playerek, który tego nie obsłuży, albo obsłuży w ujemny sposób.
teraz wybieram mały HTPC... do tego najwyzej duży dysk po eSATA i szafa gra:)

tylko... jak z tym dźwiękiem? ktos wie/
 

danzel4711

New member
i niech mi ktoś powie, czy to wypuszcza DTS MS i Trude HD do ampitunera czy nie?:)
idea playerków, popcornów, itp. u mnie upadła - za dużo jest w sieci treści typu VOD i innych streamingów żebym ryzykował playerek, który tego nie obsłuży, albo obsłuży w ujemny sposób.
teraz wybieram mały HTPC... do tego najwyzej duży dysk po eSATA i szafa gra:)

tylko... jak z tym dźwiękiem? ktos wie/

Powinno jeżeli jest na ion2 poza tym jest jeszcze zbox ad03, który ma taką możliwość
Jakoś ta mała obudowa do mnie nie przemawia, niby to ładne zgrabne ale pewnie się cholernie grzeje. Pożyjemy zobaczymy. Ja się coraz bardziej przekonuje do as rocka.
 
Do góry