Zone 2 w yamaha rx-v663

luuzak

New member
Witam, mam pytanie do posiadaczy yamahy v663 . Chciałbym podłączyć w drugim pokoju wzmacniacz pod wyjście Zone2 OUT w amplitunerze. Podłączyłem z tego wyjścia pod wejście we wzmacniaczu Audio IN ( alnalogowo, bo inaczej się nieda) i jest problem niby wszystko jest ustawione dobrze w amplitunerze, Zone2 włączone jest i jak ustawiam np na tuner to w drugim pomieszczeniu słychać radio i wszystko super ale jak przełączę sygnał z Tunera na DVD w tym przypadku mam pod wejście OPTYCZNE cyfrowe podpięty komputer ,to niema dźwięku żadnego w drugim pomieszczeniu.. włączam muzykę na komputerze i nic.. Zastanawiałem się o co chodzi i stwierdziłem, że sygnał wychodzący przez Zone2 jest analogowy i w tym przypadku musiałbym podpiąć komputer analogowo do ampl. a nie cyfrowo.. aby mógł być ten sygnał dalej przesyłany przez zone2. Proszę was o pomoc ;) Dzięki..
 

luuzak

New member
Udzieli mi ktoś odpowiedzi ?? Czy aby wysłać syganł przez ZONE2 musi być sygnał wejściowy do amplitunera , analogowy ??
 

darkmajin

Member
Bez reklam
ciezko samemu sprawdzic nie ? co za problem przepiac kable pozatym skoro cyfrowe niedziala to analog zadziala na 100% bez sprawdzania ...
 
Do góry