Żółwik Sammy 3D

MARAS

New member
Czy można gdzieś kupić Żółwika Sammy na BR 3D najlepiej z polskim dubingiem.
Przeglądam neta i są zdjęcia okładek Żółwika na BR 3D ale jakoś nigdzie nie mogę trafić aby ten film był w sprzedaży.Może słabo szukam.
 
Ostatnia edycja:

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Czy można gdzieś kupić Żółwika Sammy na BR 3D najlepiej z polskim dubingiem.
Przeglądam neta i są zdjęcia okładek Żółwika na BR 3D ale jakoś nigdzie nie mogę trafić aby ten film był w sprzedaży.Może słabo szukam.

Z tego co się orientuję to chyba nie wyszedł w wersji 3D. A te materiały puszczane w sklepach z super efektami to są specjalnie zrobione Dema do zachęcania klientów. Bynajmniej ani ja ani kumpel też nie mogliśmy nigdzie znaleźć pełnej wersji.
 

Woszkowaty

New member
Czy można gdzieś kupić Żółwika Sammy na BR 3D najlepiej z polskim dubingiem.
Przeglądam neta i są zdjęcia okładek Żółwika na BR 3D ale jakoś nigdzie nie mogę trafić aby ten film był w sprzedaży.Może słabo szukam.
Jest na Amazonie:
A Turtle's Tale: Sammy's Adventure Blu-ray 3D + Blu-ray + DVD: Amazon.co.uk: Dominic Cooper, Gemma Arterton, John Hurt, Melanie Griffith, Isabelle Fuhrman, Tim Curry, Ben Stassen: Film & TV
w wersji angielskiej, polskiej wersji 3D BR nie ma. Też szukałem swego czasu. I nawet jestem skłonny kupić na Amazonie.
 

Kleofas11

Active member
Bez reklam
Pełnometrażowy 85-minutowy film "Żółwik Sammy : W 50 lat dookoła świata 3D" (2010) ukazał się na płycie Blu-Ray 3D, ale nie w Polsce.
W Polsce na Blu-Ray (z polskim dubbingiem) nie jest dostępny, ale polski dubbing z polskiej wersji płyty DVD (wyciągnięte audio) podłożono już dawno pod wersję Blu-Ray Rip 3D 1080p SBS (Side-by-Side).
Można znaleźć w necie tę wersję.
Nagrać na pendrive`a lub dysk twardy i odtworzyć w 3D na TV 3D.
 
Ostatnia edycja:
Do góry