Znowu co kupić?

ebernasty

New member
Witam moje pytanie bedzie prozaiczne al co lepiej kupić Xelosa A37 lcd czy Xelosa A42 plazmę. Jzestem zdecydowany na Loewe ale nie jestem przekonany czy LCD czy plazme proszę o pomoc.
 

paradygma

New member
witam,
z jakiej odległości bedziesz chciał oglądać??
co do wyposazenia to różnic praktycznie nie ma, jedynie co 42 ma wiecej to wstawiony slot do CI, w 37 trzeba za to zapłacić, do obu modeli możesz wstawic tuner sat, moga byc też wyposazone w 80 Gigowy twardziel.
jakośc obrazu sprawdź sam w trakcie pokazu jaki napewno zorganizuje ci kiki.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
podaj jakie masz oczekiwania i jakie potrzeby od sprzętu ?
37 Xelos gra super - największa głabie i czerń, z dobrego sygnału daje efekt 3D ,świetnie współpracuje z komputerem , posiada dobre formatowanie.
42" plazma - to przeznaczenie do wiekszej odległości od ekranu - ale za to wieksza płynność , czystość i naturalnośc kolorów,
Przy tej klasie wielkość to ocena własnego oka. To możesz tytlko zrobić sam ocenę. Ważne a może najważniejsze w tych wyborach są warunki nasłonecznienia pokoju.
Możesz też wykorzystać wielką promocje na Plazmy Modus Loewe.
Znakomita jakość szczególnie przy nowej cenie.
pozdrawiam
 

ebernasty

New member
Zmiana

Witam dziekuje za odpowedzi, jednak wczoraj udało mi sie obejrzeć Modusa w akcji i musze przyznac bardzo sie rozczarowałem(sygnał TV) obok stał Pioneer PDP-436RXE i poprostu nie mogłem uwierzyc własnym oczom, jaka jest różnica na korzyśc Pioneera. kiki czy to dobry wybór? Zwłaszcza, że teraz jest jakaś promocja. Będę oglądał z odległości ok 4,5m, głównie telewizję z kablówki.:D
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
plazma Loewe gra znakomicie. Widocznie nie sprawdziłeś jak jest podłączona . Ale Pioneer to Extra klasa szczególnie w obecnej sytuacji gdy za bon wartości 1500 zł - mozesz wybrać dowolny sprzęt.
Licząc od tyłu cena Plazmy Pioneera- na dziś to Kwota 9499 zł i to z uchwytem w komplecie i gwarancją ogólnopolską
http://www.pioneer.pl/pl/campaign/products/plasma2006.html
pozdrawiam
 

ebernasty

New member
Wisi

Witam. pionek w piątek zawisł na mojej scianie. Wrażenie ogromne. Przestawienie się z 29 na 42 w pokoju 20m2 daje kopa. Płynność, kolory, czerń na bardzo wysokim poziomie. Kiki zapłaciłem dokładnie tyle co piszesz i Pan wtargał mi to pudło(sam) na 4 pietro bez windy(biedaczek). Ogólnie rzecz biorąc plazma jest super. Polecam kazdemu kto lubi popatrzec na dobry obraz. Na razie odbieram sydnał z kablówki(taki sobie) ale zastanowię się nad czyms innym, czasza? cyfra? polsat? co radzicie??
Pozdrawiam.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
kup koniecznie - Tuner HD
albo qualitv lu Humaxa
bedziesz mega zadowolony.
pozdrawiam
Krzysztof
 
Do góry