Znikający kanał LM640s

hydroplant

New member
LM640s - najnowsze oprogramowanie, wyszukuję TVP ABC , wyłączam telewizor i włączam ponownie ,a kanału nie ma.:niewiem: Wyszukuje Tv Trwam z tej samej częstotliwości i jest dobrze. Zmieniam numer kanału, dodaję do ulubionych, wyłączam telewizor i TVP ABC nie ma. Tylko wyszukam i też znika. Gdy wyłączę ostatnim kanałem był TV Trwam, to nie ma TVP ABC w ulubionych, ale raczej jest na liście.

Wyszukuję ręcznie i aktualizuję.

Tak samo wcześniej było (i nadal jest) z TVN HD, ale wystarczy mi zwykły. Teraz TVP ABC przydałby się.

Sygnał, moc, jakość 98%-100%.

Może ktoś coś poradzi ?:sad::?:
 

tomek1106

New member
Najlepiej jest włączyć automatyczne wyszukiwanie kanałów na chwilę potem od razu anulować aby TV nie miał żadnych zapisanych kanałów na liście. A potem zrobić ręczne wyszukiwanie kanałów które cię interesują!
 

hydroplant

New member
A czy czasem kanałów satelitarnych mi nie skasuje ? Na pewno tak bywało, gdy przeszukiwałem naziemną od A do Z. Ustawianie kanałów od nowa to niezbyt przyjemna rzecz.
 

dmk84

New member
W la640 jest opcja wyboru automatycznego wyszukiwania(DTV,Tv kablowa,Tv satelitarna-moża zaznaczyć/odznaczyć dowolne żródło) więc przy ustawieniu tylko na DTV nie kasuje kanałów sat. W LM też powinna być taka opcja(chyba że się mylę) i nie powinni wykasować kanałów sat.
 

Disto

New member
Bez reklam
Mi kasuje i byłbym bardzo ostrożny. Nie wiem może jest jakiś myk lub czegoś nie rozumiem. Lepiej przeszukiwać ręcznie poszczególne transpondery czy multipleksy.
Też miałem problem ze znikaniem dodanego kanału dvbt. Po jakimś czasie jakoś tak samo się naprawiło.
 
Ostatnia edycja:

hydroplant

New member
Powiem tak. Wyszukałem automatycznie naziemne, resztę pominąłem skutkiem czego było jeszcze gorsze działanie telewizora. Kanały satelitarne zachował w porządku jak były, ale po wyłączeniu z naziemnych pamiętał tylko z jednego nadajnika:hihi:.

Skończyło się na przywróceniu ustawień fabrycznych :-(:x, szukaniu, ustawianiu (a mam jeszcze obrotnicę !) i działa jak trzeba. Pozostało mi jeszcze ustawienie ulubionych na satelitach.

Tu znalazłem podobny wątek ww w. hdtv. com. pl/forum/lg/96971-dvb-t-strojenie-reczne. ht ml

Se polikwidujcie spacje, bo !,,Z powodu częstego spamu linki do postów można dodawać dopiero po napisaniu 5 wypowiedzi. "

Teraz taki mały wywód osobisty.
Telewizor jest dobry, ale LG więcej raczej nie kupię. SAmsung mi nie pasował, bo system 3D inny (a prawie nie korzystam) bo nie było 42", inni byli mniej konkurencyjni.

Paradoksalnie dzięki awarii obejrzałem na ruskim kanale kawałek śmiesznego filmiku.
 
Ostatnia edycja:
Do góry