Znamy już ceny TCL Qledów serii C815 na rok 2020

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W klasie cenowej , z nowymi możliwościami to będzie najlepsza oferta dla niebieskich członków forum. To będzie świetna oferta.
Można już rezerwować w programie , gdzie sam wybierasz ceny.
 

radoskur

New member
@kiki

Wolałbym najpierw test obejrzeć a najlepiej dwa z różnych źródeł. Najważniejsze dla mnie w chwili obecnej to HDMI 2.1, eARC (pełne wraz z przekazywaniem DTS X i Dolby Atmos do amplitunera), VRR, ALLM. Zamierzam kupić nowego xBoxa. Co do jakości obrazu i softu też jakieś wymagania są. Nie ma co się spieszyć. Poczekam na testy.
 

martingg

Member
zdaje sie iz 2.1 hdmi ma nie mieć, jak chcesz te wszystkie funkcje to raczej zostanie ci kilka modeli premium niestety :) jako standard stawiałbym na 2021.
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
te modele mogą być hitem sprzedaży na prawdę bo mają WSZYSTKO i kropki kwantowe,dobre głośniki,matryca 100hz,android TV
 

radoskur

New member
zdaje sie iz 2.1 hdmi ma nie mieć, jak chcesz te wszystkie funkcje to raczej zostanie ci kilka modeli premium niestety :) jako standard stawiałbym na 2021.


u LG HDMI 2.1 już od zeszłego roku i nie tylko w modelach premium...(fakt, że tam w większości modeli matryca IPS jest). Prawda jest taka że TCL wcale nie jest taki tani jak na pierwszy rzut oka wygląda. Dostaje się produkt adekwatny do ceny jaką się zapłaci.
 

martingg

Member
u LG wiem, ale zdaje sie iz na ten rok nie ma go zaden Philips, Sony tylko wysokie modele TCL pisali ze ma nivby miec ale jak szukałe mto brak info takze ...
 

SNiP3R

Member
Czyli TV ma HDR ale nie ma HDMI 2.1?
To jak z bluray mam wyslac dynamiczny hdr na tv?

Kolego, przecież do działania HDR nie jest potrzebne żadne HDMI 2.1!

Wersja 2.1 jest do 4k/120Hz oraz 8k/60hz, również gamingowe ficzery jak VRR itp.

Z tego co wiem, to TCL na 2020 rok w swoich tv implementować będzie HDMI 2.1 tylko w najwyższych modelach, zapewne z serii X.
 

vt9st

New member
Kiedy te telewizory zawitaja na rynku? Ciekawi mnie jak sie bedzie mial ten TV do Panasonica GX830... i jaki podjazd do B9 LG?
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
w kwietniu będą czyli lada dzień , czy lepszy hmm kwestia obrazu to kto co lubi , qled ma cukierkowe kolory,mocno nasycone , Panasonic ma naturalny obraz , system android tv vs my home screen , jak ktoś lubi kodi i różne inne aplikacje niedostępne na my home screen to wybierze android tv , TCL matryca 100hz vs 60hz Panasonic , Panas nie odstaje mocno od tej 100hz ale 60hz to nie jest 100hz..pewnie różnica będzie widoczna ale jak planujesz kupić tego Panasa w rozmiarze 65 to nie kupuj , za drogi..poczekaj na ofertę kikiego na tego TCL-a
 

vt9st

New member
Panas dla mnie tylko 58 wchodzi w gre, B9 tylko 55, a TCL 65. Pytanie jak sie swieci matryca, Panasonic jest jak lustro niestety.
 
Do góry