Znamy już ceny TCL Qledów serii C715 na rok 2020

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wysłałem Ci na PW.
Model 55C715 masz za 2999 zł i też masz w programie gdzie sam wybierasz ceny. Możesz sobie wyliczyć od tej ceny wyjściowej. I też z pakietem
 

pepe40

New member
Kurcze u niemiaszków fajna promocja na 55C715. Tylko € 499. Szkoda, że u nas za tyle nie można kupić:(
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
na razie czekam na testy kiki ale nie ukrywam że interesuje mnie ten c715 , wezmę od Ciebie na pewno jak coś
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ok. działamy . W klasie cenowej to kształtuje się dobry model.
Już jest w kalibracji , więc zaczynamy test.
 

mazi025

New member
Kupiłem swojego 55c715 za 2849,- i dopiero teraz zacząłem zastanawiać się "a może będą tańsze" ;) ...
Zaczynam zabawę ... na początku drażnią mnie już te gotowe profile - Dynamiczny Standard Film itd jakoś żaden mi nie przypadł do gustu :( ...
będę musiał nauczyć się swojego nowego tv :)
 

Abdul69

New member
Witam też zastanawiam się nad zakupem TCL 65c715 mało na jego temat info i tak się waham czy warto
Myślę jeszcze nad LG 65SM8600 co wybrać coś doradzicie czy dobrym wyborem będzie tcl czy lg
 

macsch69

New member
Witam też zastanawiam się nad zakupem TCL 65c715 mało na jego temat info i tak się waham czy warto
Myślę jeszcze nad LG 65SM8600 co wybrać coś doradzicie czy dobrym wyborem będzie tcl czy lg

Trudno odpowiedzieć na tak postawione pytanie.
Nie piszesz jakie są Twoje oczekiwania co do telewizora.
Obraz/matryca to jedno ale WebOs i Android to całkiem inne systemy, ze swoimi zaletami i wadami.
Za chwilę pewnie pojawi się odpowiedź typu "Bież XXX - jest super", i co zrobisz z taką odpowiedzią?

Moje zdanie jest takie że przy takiej alternatywie, Android jest systemem dla specyficznej grupy użytkowników, lubiących eksperymentować, rozbudowywać system o nowe funkcjonalności wtedy przymykając oczy na pewne niedociągnięcia będzie fun. Jeżeli jesteś tego typu użytkownikiem to bierz androida, jeżeli nie - bierz WebOs'a lub Tizena
 

Abdul69

New member
Trudno odpowiedzieć na tak postawione pytanie.
Nie piszesz jakie są Twoje oczekiwania co do telewizora.
Obraz/matryca to jedno ale WebOs i Android to całkiem inne systemy, ze swoimi zaletami i wadami.
Za chwilę pewnie pojawi się odpowiedź typu "Bież XXX - jest super", i co zrobisz z taką odpowiedzią?

Moje zdanie jest takie że przy takiej alternatywie, Android jest systemem dla specyficznej grupy użytkowników, lubiących eksperymentować, rozbudowywać system o nowe funkcjonalności wtedy przymykając oczy na pewne niedociągnięcia będzie fun. Jeżeli jesteś tego typu użytkownikiem to bierz androida, jeżeli nie - bierz WebOs'a lub Tizena

Generalnie będę oglądał na tym cyfrowy polsat , netfliksa, hbogo , tvn player , sporadycznie ps3 do tej pory mam LG 47LB650V i zaczyna padać podświetlenie a i czerń od początku miała plamy przebijające więc jakoś sceptycznie już jestem nastawiony do LG a TCL na razie nie ma u nas nigdzie w sklepach żeby obadać dlatego szukam jakiejś pomocy
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
wrażenia bardzo dobre , na pewno kolory bardzo nasycone ale to qled więc normalne , jasny wyświetlacz , na pewno jaśniejszy od qleda samsunga q60r , obraz żyleta , wykonanie praktycznie bezramkowe.Mnie zachwycił,dla zwykłego użytkownika to powinien być telewizor pierwszego wyboru.Sam nad nim myślę i chyba wezmę 65 cali ale na razie mam remont w domu , mimo wszystko jestem fanem mocnych kolorów i wybiorę qleda bo obraz jest najważniejszy w telewizorze
 
Do góry