Znak rozpoznawczy (nie tylko na samochód, ale i na koszulki?)

Status
Zamknięty.

JAREK

New member
Jak wyżej. To dobra wiadomość. Szkoda tylko, że z tak wielkiego grona forumowiczów, tak niewielu wyraziło swój pogląd.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Ponieważ biorę się do pracy nad logiem, to mam pytanie,

Z czym kojarzy wam się HDTV.

Czy logo ma zawierać coś z AV czy może tak jak jest to teraz zrobione, motyw kuli ziemskiej i satelity itp.


Czekam na wasze sugestie.

Pozdrawiam
 

Tomek Koko

New member
Bez reklam
ar2 napisał:
Ponieważ biorę się do pracy nad logiem, to mam pytanie,

Z czym kojarzy wam się HDTV.

Czy logo ma zawierać coś z AV czy może tak jak jest to teraz zrobione, motyw kuli ziemskiej i satelity itp.


Czekam na wasze sugestie.

Pozdrawiam
Kula ziemska i satelita chyba jest ok. Ten krzyz tez fajny jak jakiegos tajnego bractwa. Szkoda tylko że od razu bedzie sie kojarzył ze smutymi panami w czarnych mundurkach.
 
Ostatnia edycja:

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Pierwsze przymiarki...

2.png


2.2.png


2.1.png


2.3.png


2_j.jpg


dh1.jpg


to takie testowe jeżeli jakieś będzie bardzo dobre będzie użyte jako nowe logo portalu.
 

arsenal

Moderator
VIP
A może coś na wzór znaku THX. Prostokąt symbolizujący widescreen i ostro zakończone litery HDTV w środku. Pod spodem dopis Team Poland.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Bardzo fajny pomysł, mam jeszcze inny odnośnie zjednoczenia sceny HD, otóż można by zrobić jakąś serie np koszulek z tyłu z dużym logiem nieopracowanego jeszcze załóżmy HDTV Team Poland a z przodu wszystkie polskie portale mogłyby umieścić własne znaczki/loga na piersi.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
O szczegóły nie ma się co martwić, a taki napis jest szczegółem, TEAM POLAND raczej powinno być lepiej widoczne

kolejne hamburgery na szybko:

thx.jpg


thx1.jpg


thx2.jpg


thx3.jpg


no i gdzies jeszcze będzie ".com.pl" i TEAM POLAND
 

dnc

Moderator
VIP
Jak dla mnie z 29 nr 2 i 4, a z 25, 2 i najlepiej bez tych "porcji", ale z hasłem "Team Poland".
A ta "kwesta" (25-4) to na jakiś zbożny cel?:D
 

flamaster

New member
propozycje logo

Logo powinno być proste i czytelne. Na koszulkach, naklejkach i innych gadżetach powinno być w jednym lub 2 kolorach. Jest wtedy eleganckie. No i druga sprawa jest łatwiejsze do powielenia (czytaj: "tańsze"). Poniżej kilka moich propozycji.
 

Attachments

  • hdtv.jpg
    hdtv.jpg
    36 KB · Wyś: 823

zps

New member
projekt na samochód i koszulkę

Gdyby znak uzyskał akceptację jesteśmy w stanie zająć się logistyką przedsięwzięcia
 

Attachments

  • HDTV-club-1.jpg
    HDTV-club-1.jpg
    31,5 KB · Wyś: 145
  • HDTV-club-2.jpg
    HDTV-club-2.jpg
    36,1 KB · Wyś: 149
  • auto.jpg
    auto.jpg
    33,3 KB · Wyś: 824
  • HDTV-koszulka-1.jpg
    HDTV-koszulka-1.jpg
    17,1 KB · Wyś: 826
  • HDTV-koszulka-2.jpg
    HDTV-koszulka-2.jpg
    17,8 KB · Wyś: 821

dnc

Moderator
VIP
zps - Twoje propozycje są ciekawe, ale brakuje adresu strony WWW, jesli miałaby by być, co moim zdaniem jest jednak ważne. No i hasło "Team Poland". Co Ty na to?
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
ok teraz już trochę bardziej dopracowane, proponuję zrobić dużego "thx" na plecach i małe logo z przodu na piersi, a co do samochodu, jeżeli ma to być proste to proponuję prosty THX.

P.S. ZPS przedstawił także ciekawe propozycje.

hdtv.png


thx2.png


thx5.png


bez tej ramki też całkiem całkiem :cool:

thx5b.png
 
Status
Zamknięty.
Do góry