Zmień rozmiar pulpitu hdtv nie wystarcza

zen28

New member
Witam. Nie wiem, czy w dobrym dziale piszę, ale spróbuje. Od roku mam laptopa (karta Geforce 9500 M GS), którego podpinam pod LG LB2R. Wszystko działało bez problemu. W ustawieniach panelu nvidii wybrałem obraz na jednym monitorze (LG), ustawiłem rozdzielczość 1920x1080 i wszystko grało. Nie wybierałem opcji "to samo na dwóch monitorach", bo mój laptop wyciąga tylko 1366x768. Dwa dni temu tak jak zwykle podpiąłem laptopa pod tv i na tv nie było sygnału (poprzednio automatycznie wyświetlał się obraz tylko na tv). Wszedłem więc w ustawienia panelu nvidii i okazało się, że opcja konfigurowanie wielu monitorów wygląda już inaczej (nie ma np opcji "obraz na jednym ekranie, na obydwu ekranach to samo itp). No nic. W inny sposób wybrałem opcję obrazu tylko na tv i okazało się, że pulpit nie mieści się na ekranie telewizora (we wszystkich rozdzielczościach). Wybrałem więc opcję "zmień rozmiar pulpitu hdtv", ale maksymalnie zmniejszyłem pion a i tak się nie mieści.
Próbowałem już wielu ustawień i nic. Zainstalowałem najnowsze sterowniki karty i nic. Przywróciłem system i nic.
Wiem, że trochę się rozpisałem, sorry. Macie Panowie jakieś pomysły, co zrobić?
 

michal206

New member
mialem podobny problem na Sharpie.

zmieniłem tryb w TV z pelnego na pixel na pixel. (ten sam klawisz co zmieniał z np 4:3 na 16:9 podczas ogladania TV)
W LG tez takie cos powinno być, nawet sprawdze dzis na drugim TV
 
Do góry