Zmiana z LCD na plasme

bogbrush

New member
TV zamówiony, jutro odbieram. Wszędzie czytam że transport plazmy powinien odbywać się w pozycji pionowej...nie zmieści mi się tak do auta. Czy 30 min drogi jak poleży na plecach da radę? Jaki jest w tym sens?
 

cornflakes

New member
TV zamówiony, jutro odbieram. Wszędzie czytam że transport plazmy powinien odbywać się w pozycji pionowej...nie zmieści mi się tak do auta. Czy 30 min drogi jak poleży na plecach da radę? Jaki jest w tym sens?

mój chyba też będzie musiał poleżeć bo wątpie, że go wcisnę do sportowego coupe całkiem w pionie;p ale tylko 10 minut drogi :p
 

SDman

Banned
TV zamówiony, jutro odbieram. Wszędzie czytam że transport plazmy powinien odbywać się w pozycji pionowej...nie zmieści mi się tak do auta. Czy 30 min drogi jak poleży na plecach da radę? Jaki jest w tym sens?

Witam,
bez problemu tak jechała ST60 ok 20min i to po niezbyt drogach w centrum Łodzi.

Pozdr.
 

bogbrush

New member
Dzięki wszystkim, TV nabyłem teraz szukam rozwiązania jak do uchwytu ściennego zgodnego z VESA przymocować Panasa, który rozstaw śrub ma 300x400mm.
 

El Greco

New member
No i co z tego ? przeciez Panasonic nie bankrutuje i dalej bedzie mial swoj service. Lepiej, teraz masz 4 lata gwarancji, ja swojego VTW60 kupilem w 65" i zamienilem 5 letniego Samsunga PS50 756.

Panas dopiero bedzie pod koniec nastepnego tygodnia, urzeduje w Hi-Fi Forum i tam wypowiadaja sie bardzo pozytywnie, Samsung bylby pewnie lepszy, ale to niuansy, na ktore nie warto wydac 1300€ wiecej (!). Za Panasonica place 2200 euronow, z dostawa, montazem ustawieniem, po 300h bedzie kalibracja za...50€ ! Facet robi to ciagle wiec da rade w 2h, a reszta na konto gwarancji, bo jest ich serwicemanem, ktory tylko przez ostatnie 3 m-ce, sprzedal ponad .....1000sztuk VTW !!
Gosc jest z Norymbergi, ja mieszkam w Monachium wiec spoko, za dostawe tez zero doplaty :)

Sa mankamenty VTW o ktorych niektorzy pisza(False Contouring czy koloryty/RBE, ale pomijajac, ze nie ma tv bez nich, to z reguly jest to jeczenie na wysokim forumowym poziomie, bez przesadyzmu ;-)
 
Do góry