Zmiana TV - uchwyt na ścianę zostaje ten sam

drkalbar

New member
Cześć,

Chciałbym wymienić TV z plazmy LG42, na jakis inny TV, ale chodzi o to żeby uchwyt na ścianę został nietknięty. Moje pytania: jak sprawdzić czy uchwyt na ścianie jest uniwersalny ? Jaką maksymalną wielkość TV mogę mieć na tym uchwycie ? Chciałbym zakupić nowy TV. Jakie są moje wymagania:
- sygnał cyfrowy (vectra)
- małe zużycie prądu
- bez 3D
- do gier
- do filmów z polskimi napisami
- budżet najlepiej do 2000zł
- nie mniejszy niż 42'' Full HD

Będę bardzo wdzięczny za pomoc,

pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Przede wszystkim poszukaj tv z takim samym standartem VESA, czyli z takim samym rozstawem otworów do mocowań.

Niestety kazdy tv bedzie mial je w innym miejscu w pionie, czyli po zawieszeniu nowego tv moze okzac sie, ze jest za wykoko lub za nisko w stosunku do starego polozenia.

Zerknij do instrukcji/specyfikacji obecnego uchwytu - tam bedzie napisane jakie max wielkosci obsługuje, choc zazwyczaj rozchodzi sie o masę telewizora. Tu tez bym sie nie bal, bo zazwyczaj im starsze tym bardziej ciezkie.
 
Ostatnia edycja:

drkalbar

New member
Nie mam instrukcji ani uchwytu ani TV. Obecnie na tym uchwycie wisi LG42PX4RV. Nie widzę nigdzie na uchwycie informacji o producencie i modelu uchwytu :(
Zdecydowałem się na LG 50PV350. Pytanie czy będzie pasował !?
 
Ostatnia edycja:

szamotel

New member
Ściągnij telewizor i rozsuń uchwyt na max a potem zmierz odległość pomiędzy otworami czy Ci spasuje.
 
Do góry