Zmiana PS3 na Ipoda Touch 4G

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
chłopaki pomóżcie mi w podjęciu decyzji czy warto zamienić moje ampli na dobrego laptopa? jestem w kropce nie wiem co mam zrobić, nie wiem czy uzyskam dużą poprawę w jakości dzwięku :D
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Na początku nie doczytałem dokładnie nazwy tematu i myslalem, ze autor chce wykorzystywac iPoda jako pilota do PS3, ale wszedlem z ciekawości.

Jest wiele ciekawych wątków lub wypowiedzi, które wyewoluowały w często przeglądane, czy nawet reklamowane tematy (Newsy, Nasze Zestawy, itp).

Może to własnie pora by taki temat podpiąć pod Najzabawniejsze, Wypowiedź roku, itp.

Najlepsze proponuję nagradzać drobnymi gadżetami.

PS. Zamienię przenośny wentylator (4 GB RAM) na słodzone ogórki lub suszarkę do opon (ver. najlepiej 2.0 lub wyżej).
OOPS, to chyba nie w tym dziale...

PPS. A gdyby tak zostawić i konsolke i kupic iPoda? Złączyć je kabelkiem to i BD będzie i dzwonić sie będzie dało.
 
Ostatnia edycja:

krazy777

Member
Bez reklam
Panowie, a czy warto wymienić puste butelki po Wyborowej na te pełne? Podobno te pełne mają lepszą specyfikację i wnętrze :D
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
LOL, ale się ekipa rozkręciła, w sumie to chyba trzeba teraz podziękowania złożyć dla OP ;-))

Pozdrawiam,
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
qfa, :hihi:przez ciebie moja połowica mnie zj....ała, ze parsknąłem śmiechem :mrgreen:

Do usług :mrgreen:
Teraz to ja też parsknąłem:mrgreen:

FFooXX5, ja mimo wszystko wolałbym tę pełną, mimo, że z akcyzą (choc nie zawsze :))
Dobra Panowie, jestesmy okrutni, chyba przeginamy. Dostaniemy po baniku i wtedy się posmiejemy. Żal mi się goscia zrobiło, choc te łzy w moich oczach to przez pro_filla.
 
Ostatnia edycja:

pro_fill

New member
Bez reklam
jest takie przysłowie:
nie ma głupich pytań,
są głupie odpowiedzi.

tu chyba nastąpił paradoks [to nie jest personalna wycieczka FFooXX5 ;-) ] i należałoby to przysłowie odwrócić:
nie ma głupich odpowiedzi,
są głupie pytania.

:D
 

Monkin

New member
Bez reklam
Jesteście lożą szyderców :mrgreen:. Chłopak miał poważny dylemat, a wy sobie wielkanocne pisanki robicie:confused:.
Dla mnie - patrząc z boku, tak na chłodno, tylko dwie odpowiedzi wyczerpują merytorycznie istotę pytania.
Pierwsza - żeby czekać na model 6G, druga - bateria w PS3 trzyma dłużej. :blagam::eek:k:
 
Do góry