Zmiana PS3 na Ipoda Touch 4G

KamPlayer

New member
Witam, Obecnie posiadam PS3 SLIM i zastanawiam się czy nie sprzedać konsoli i nie kupić Ipoda touch 4G. Konsolę kupiłem ze względu na świetne exclusivy i odtwarzacz blu-ray, który przyda się kiedy DVD już zejdzie na boczny tor. Co prawda żadnego filmu w blu-ray jeszcze nie widziałem ale w przyszłości będzie kilka premier filmowych, które z chęcią bym zobaczył w mojej PS3. Ipod touch jakoś ostatnio wpadł mi w oko, ma dużo fajnych fukncji itp. Dlatego teraz już sam nie wiem czy warto sprzedać konsole i kupić Ipoda Touch?
 

KamPlayer

New member
Jak najbardziej o tym myślę. Bawiłem się trochę i spodobały mi się jego możliwości. Teraz rzadko grywam na PS3 chyba, że w weekendy.
Czy odtwarzacz blu-ray w PS3 jest dobrej jakości i nadaje się do oglądania filmów?
 

cyber78

Member
Bez reklam
Jak najbardziej o tym myślę. Bawiłem się trochę i spodobały mi się jego możliwości. Teraz rzadko grywam na PS3 chyba, że w weekendy.
Czy odtwarzacz blu-ray w PS3 jest dobrej jakości i nadaje się do oglądania filmów?

Odtwarzacz w PS3 jest do dupy, sprzedaj konsolkę i kup iPoda, on jest taki Super, że aż Ci zazdroszczę , mimo że go jeszcze nie masz.
 
Ostatnia edycja:

KamPlayer

New member
Wyczuwam ironię w twoich słowach albo mi się wydaje. Tak jak mówię na chwilę obecną rzadko gram na PS3 i stąd moje pytanie czy odtwarzacz ten jest dobrej jakości i jak wyglądają filmy w BD?
 

krazy777

Member
Bez reklam
Ale Twoje pytanie to jest w ogóle z dupy. Jeszcze trochę to będą pytania czy mam się wysikać rano czy może lepiej poczekać do południa:p
 

KamPlayer

New member
Z dupy nie z dupy ja się po prostu pytam. Liczę, że ktoś mi odpowie. Ostatnio grywam rzadko bo nie mam na to czasu, więc stąd pytanie czy nie lepiej sprzedać konsolę na którą nie mam czasu i kupić Ipoda, który ma wiele funkcji itp?
 

maxan

New member
Bez reklam
Z dupy nie z dupy ja się po prostu pytam. Liczę, że ktoś mi odpowie. Ostatnio grywam rzadko bo nie mam na to czasu, więc stąd pytanie czy nie lepiej sprzedać konsolę na którą nie mam czasu i kupić Ipoda, który ma wiele funkcji itp?
A rób se co chcesz ... kolega powyżej ma rację pytanie z dupy...jeżeli nie grasz na konsoli to po co Ci ona?! chyba sam se potrafisz na to pytanie odpowiedzieć...
 

bluray

Banned
Mam radio ale nie lubię słuchać radia.
Chyba sprzedam i kupię golarkę.
Powstaje pytanie:
czy sprzedać antenę czy zostawić do golarki ?
POMÓŻCIE !!!

Ale na poważnie ...
Nie, no nie da się
 
Do góry