Zmiana plazmy Panasonica na led ?

irroo

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam.
Widzę, że z tą Twoja plazmą było coś nie tak... Ja mam Panasonica 42PV70 i nie muszę zaciemniać pokoju przed oglądaniem, a słynna czerń jest po prostu czarna. Mam model HDReady, a jak w ubiegłym roku chciałem zamienić na większy rozmiar i kupiłem Panasonica 65" 4K, to po trzech tygodniach ciągłych ustawień i kalibracji, oddałem go do sklepu... jakość obrazu była nie do przyjęcia, dźwięk też zresztą był do kitu. Nadal mam swoją poczciwą plazmę, w której tylko boli mnie jej rozmiar, bo z chęcią kupiłbym nową plazmę 60-65 nie zważając na zużycie prądu, bo jakość obrazu jest najważniejsza ;-)

No bo Ty masz super plazmę, ja takiej nie miałem.
 

piteron

Active member
Bez reklam
Ale na plaźmie
Ja pisalem o LCD
A jaki to Kolega Krzysztof ma telewizor ze w nocy jest rewelacyjna czerń
Tylko prosze nie pisac o klasach cenowyxh czy dla mnie wystarczy
Chętne poczytam o takim TV bo nawet 900 Panasonica dawa efekt halo
 

piteron

Active member
Bez reklam
Wiec dla jednego efekt halo w nocy bedzie to rewelacja
A dla drugiego to juz tak sobie
Ponawiam swoja prośbę o nie tworzenie technologii od nowa

Każdy LCD bez wyjątku w zupełnie ciemnym pomieszczeniu nie zagra tak jak oled czy plazma bo jest to technologicznie nie możliwe. Nawet gdyby mial 500 stref wygaszania i miał tylko wyświetlić łepek od szpilki na srodku ekranu to i tak podświetla jedną ze stref która bedzie wieksza od tego łepka tworząc efekt halo
Mam nadzieje ze.dalsza dyskusja raz ze jest nie na temat to nagina rzeczywistość
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Mój LCD gra lepiej od mojej starej plazmy i nic mi nie zrobisz...
Możesz naginać sobie chcesz, jeśli ruszy kolejna walka plazma vs LCD. To po raz kolejny zamknę temat jako wyczerpany i nic nie wnoszący do dyskusji.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Polecam z całą odpowiedzialnością te telewizory LCD które zdały już egzamin w takim porównaniu:
Philips PUS8601
Panasonic DX900
Sony XD9405
Philips PUS8901
Można zawsze poprosić o prezentacje telewizorów w domu.
 
Do góry