Zmiana kolejności kanałów

rigo_scallars

New member
Witam

posiadam TV Toshiba 32AV833 G

korzystam z telewizji cyfrowej,mieszkam w Nysie (woj.opolskie) - nadajnik Chrzelice

pieknie odbiera mi wszystkie kanaly, ale problem pojawia sie kiedy "robotnicy cos grzebia" ;-) i wtedy zmienia sie calkowicie kolejnosc wczesniej ustawionych kanalow...

czy da sie cos z tym zrobic zeby ta kolejnosc mi sie nie zmieniala ? czy jest jakas mozliwosc zablokowania kanalow w TV ??

powiem tylko ze w innym pokoju posiadam SHARPA LCD i tam kolejnosc juz sie nie zmienia tylko czasami wyskakuje informacja ze np. "Usluga TV PULS jest niedostepna" i czy chce ja wykasowac...



z gory dziekuje za pomoc :) i pozdrawiam
 

digitalus

Banned
Witam
To nie jest wina telewizora.W zewnetrznych dekoderach tez sa czasami podobne problemy.
cytat ze strony emitela
Co się dzieje z tymi Mux-ami? W tamtym tygodniu 3 razy rozwaliło mi listę kanałów a wczoraj znów. Żeby było ciekawiej zauważyłem że dzieje się to we wszystkich tunerach! Co oni tam wyrabiają nie mam pojęcia
icon_question.gif
Najgorzej jest ze starszymi ludźmi bo się denerwują z tego powodui jak im to wytłumaczyć
icon_question.gif
...nie mam pojęcia. Pozdrawiam.
http://forum.emitel.pl/viewtopic.php?f=43&t=3834&start=40
Emitel • Zobacz wątek - Parametry MUX-1
 

rigo_scallars

New member
dzieki bardzo :)

czyli mam rozumiec ze w tym drugim telewizorze (sharp) nie zmienia mi listy kanalow bo jest inny model tunera ?

no wlasnie u mnie jest ta sama sytuacja, rodzice sa starsi i co jakis czas musze im ta liste znow ustawiac bo oni nie potrafia...
 

giede71

New member
w niektórych telewizorach za zmianę kolejności kanałów odpowiedzialna jest włączona funkcja "aktualizacja kanału w trybie standby" lub "automatyczna aktualizacja kanałów" itp.
 
Do góry