zmiana kodu regionu w nagrywarce stacj.lg rh299h

tooltm

New member
Witam . prosze o pomoc Może ktoś wie jak zmienić kod regionu na region free w nagrywarce stacionarnej LG rh299h. ? Zbyt wiele płyt przywiozłem ze Stanów Zjednoczonych by je teraz przepalać ... Po dostaniu sie do setup z podświetlonyą wersją softu każde nacisnięcie klawisza powoduje wyjście z menu. Czy ktoś wie jak to zmienić? W setup jest napisane setup data initialize: 0xDF key Tylko co to oznacza.?? Bardzo prosze o pomoc.
 

mark

New member
nie wiem czy takie informacje mozna udzielac na forum ale sprobuje
1 Nacisnij SETUP
2 Zejdz w dol do LOCK
3 Nacisnij 0 siedem razy/x7/
4 Na ekranie powinna ukazac sie informacja region free.
Powodzenia mark
 

tooltm

New member
Nic z tego nie wychodzi. Setup mam ale żadnego LOCK nie mam . Po wejściu w setup ukazują się podmeni. Na samym dole mam ikonke płyty ale nigdzie nie mam lock. Możesz bardziej precyzyjnie? Będę wdzięczny za każdą poradę.
 

tooltm

New member
Panowie dziękuję bardzo juz temat załatwiłem. Przyznam że nie było łatwo ale tym bardziej jestem zadowolony. Mam region free i chodzi mi wszystko . Jeszcze raz dziękuję
 

tooltm

New member
Oba powyższe linki w zasadzie sa przydatne chociaz trzeba sie wykazać zmysłaem kopacza.
LG rh299H posiada panel dotykowy, ale to nie przeszkadza . Do setupu wchodzi sie naciskając jednocześnie na pilocie Clear a na panelu strzałke w dół przez około 6 sek. Potem to juz kwestia przestawienia OP6 z AF na 8F. By potwierdzić naciska się klawisz na pilocie MENU/LIST . Rekorder sie wyłączy Powinno hulac jak sto diabłów.
Srawdzanie wersji setupu: Home na pilocie Setup dalej Format podświetlić 16/9 i teraz kombinacja liczb na pilocie: 1, 3, 9, 7, 1, 3, 9 enter. Będzie informacja Region Free. Powodzenia . I jeszcze raz dziękuję.
 
Do góry