Zmiana KD na stero ( zdjęcia i szkic poglądowy ) do ok. 6000 PLN.

collider

New member
Bez reklam
Gratuluje zakupu i zadowolenia z uzytkowania. Wspomniales, ze kupiles sprzet w wiekszosci jako nowy. Mozesz rozszerzyc temat bo z tego co widze to Denon 710 to poprzednia generacja. Nie wiem czy jest to jeszcze w sprzedaży, bluray domyslam sie Pioneer bdp 430 czyli nowosc z przed 4-5 lat.
 

adamo_

New member
Bez reklam
faktycznie pomeszczenie cięzkie do ustawienia odpowiedniego, TV masz tak na prawdę w przedpokoju. Najlepiej by było tv powiesić na ścianie za kanapą, z kuchni bys widział TV, a kanapę tyłem do kuchni, ale miejsca pewnie nie starczy. Mój sąsiad ma podobny rozkład jednak chyba więcej miejsca pomiędzy balkonem a wejściem do aneksu i wlanie tak przestawił bo nie chciał oglądać kuchni z kanapy. Gratuluję sprzętu byle byś Ty był zadowolony.

Pokoik urządzony z gustem, podoba mi się. Zrób foki z nowym sprzętem i wklej do nasze zestawy.
 
Ostatnia edycja:

kaziu106

Member
Gratuluje zakupu i zadowolenia z uzytkowania. Wspomniales, ze kupiles sprzet w wiekszosci jako nowy. Mozesz rozszerzyc temat bo z tego co widze to Denon 710 to poprzednia generacja. Nie wiem czy jest to jeszcze w sprzedaży, bluray domyslam sie Pioneer bdp 430 czyli nowosc z przed 4-5 lat.

Denon PMA 710 kupiony za 899 PLN w Saturnie jako model ekspozycyjny-ale z pełną gwarancją Horna ( zresztą już z niej skorzystałem bo jeden kanał grał głośniej, a drugi zdecydowanie ciszej- powód uszkodzony potencjometr głośności, jest już wymieniony i wszystko jest ok.
Bluray to LG BP 430 cena 319 PLN - traktuje go jako napęd bo w przyszłości mam nadzieję dokupię lepszego daca i będzie miodzio, choć jak za cenę ok. 130 zł. to dac Fiio D03 i tak nieźle daje sobie rade, po prostu robi to co do niego należy choć pewnie jak przyjdzie czas na zmianę i zacznę odsłuchiwać bardziej zaawansowane to znów stwierdzę jak dac wpływa na dźwięk. Aha plusem tego LG jest jego wymiar zewnętrzny ( szerokość ). Mi przypasował do szafki. Ktoś kiedyś na forum pisał, że mniejsza szerokość odtwarzacza mu przeszkadza i dziwne to, że firmy nie robią w jedenej szerokości. Dla mnie mniejsza szerokość tego bluraya to zaleta bo wpasował mi się w stolik..więc ile sprzętów tyle gustów ;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry