Zmiana KD na coś innego

suprnowa

New member
Hej
Mam problem z ulokowaniem pieniędzy i chciałbym zmienić oraz poprawić swoje KD :)
Obecnie mam AVR 255 z Wharfedale 10.6 , centralny Infinity CC225 oraz tylne w postaci pozostałości z HKTS 11BQ.
1.Powiedzcie mi tylko czy lepiej na czas obecny zmienić sam amplituner z AVR 255 na AVR 365 i zostawić go z obecnym wyposażeniem?Kwestia tego czy dużo on poprawi na plus.
2.A może zostawić AVR 255 a zmienić tylko głośniki przednie na:
ACOUSTIC ENERGY AELITE 3 ,
Focal Chorus 714 V
Dali Lektor 6
Tylko znowu czy AVR 255 będzie dobrze współpracował z tymi podanymi głośnikami.Może będzie za słaby?
W przyszłości byłaby zmiana na wyższy model ampli,ale to odległy czas.
3.No i na koniec jeszcze się przypomniało,a mianowicie głośniki Cabasse Alcyone będą dobrze sprawdzały się jako tylne głośniki?Są dużo lepsze niż te z HKTS 11 BQ?I jak ich współpraca z Harmanem AVR.

Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale jesteś przygotowany finansowo do wymiany całości.
Wg mnie taki miszmasz nie wiele Ci pomoże.
Zależy Ci na dźwięku czy również na wyposażeniu?
 

suprnowa

New member
Powiem szczerze bardziej na dzwieku.Obecne wyposazenie 255 mi wystarcza.
Wiek ze za nowe kolumny musze dac ok 4 tys,kwestia tego czy Avr 255 poradzi sobie z takimi kolumnami.
 

rumburak80

New member
Bez reklam
Między 2 a 3 setkami harmana brzmieniowo praktycznie nie ma różnicy tylko trochę w mocy na kanał.Sam mam avr 260 i po porównaniach wyższa półka zaczynała się od 460.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale po co jeśli nie wymienisz kolumn. A do tego sprzętu kolumny aby wykorzystały 660 nie kosztują 3000 zł .
 
Do góry