Zmiana języka w Panasonicu 50g10

Tofu

New member
Witam,

Ojciec kupił plazmę Panasonica 50g10, ale z ang menu, chciałby wgrac polskie, jest jakis sposób na to ?

Pozdrawiam
 

matrix.m5

New member
W tym modelu jest wgrane polskie menu na 100% od nowości, mam taki sam model z Anglii.Jest kilkanaście języków do wyboru w tym Polski.Po prostu musisz wybrać język Polski.
 

Tofu

New member
Niestety w opcjach nie ma języka polskiego;/ Nie można też zmienić godziny (różnica 1h) ;/
Wersja TV to 50g10b
 
Ostatnia edycja:

Tofu

New member
ok dzięki za odp. ale mam jeszcze problem. Model TV to: P50G10B
Informacja o sofcie :
Peaks SOFT 1.612
Peaks EEP 01.01.0417
LSI Data 1.00.04
STBY SOFT 1.00.00
STBY EEP 1.02.31
STBY ROMCOR 1.00.00
PDP Soft 02.51
PDP EEP 51.08
PDP FPGA 51.06
PDP PDROM 51.01
OPTION 1 1c
Option 2 ef
Option 3 01
Model ID 06
02033100
00000040
RB Cnt 000

Niestety nie mogę znaleźć przywrócenie ustawień fabrycznych...

Zrobiłem to: 1. Wchodzimy do SRVTOOL i aktywujemy Memory Editor, naciskajšc klawisz OK wchodzimy do edytora.
2. Wchodzimy na trzeciš od góry pozycję EEPROM PEAK, dajemy OK
3. Znajdujemy warto� 0045 w lini 040 jest to szósta pozycja będzie 03.
4. Zmieniamy jš na 20 i dajemy OK, żeby zapisać. Potem wychodzimy exitem z edytora i wyłšczamy telewizor (można przyciskiem na obudowie).
5. Wchodzimy do SRVTOOL i aktywujemy Memory Editor, naciskajšc klawisz OK wchodzimy do edytora.
6. Wchodzimy na trzeciš od góry pozycję EEPROM PEAK, dajemy OK
7. Znajdujemy warto� 0045 w lini 040 jest to szósta pozycja będzie 03.
8. Zmieniamy jš na 20 i dajemy OK, żeby zapisać. Potem wychodzimy exitem z edytora i wyłšczamy telewizor (można przyciskiem na obudowie).

Dalej nie wiem gdzie jest Factory Defaults a później nie wiem jak zrobic to: "Po resecie dajemy ustawienia fabryczne i wybieramy: polski i Austra (lub Niemcy lub Szwajcaria)."
 
Ostatnia edycja:

matrix.m5

New member
Najpierw zanim zrestartujesz odbiornik do ustawień fabrycznych wejdź do, setup/setup menu/language , wejdź tam i zobacz czy niema tam wyboru języka polskiego w moim tv jest wybór języka polskiego.

Wejście do ustawień fabrycznych w menu:
jak naciśniesz na pilocie menu , to otworzy ci się okno menu na tv potem wybierasz setup, następnie otworzy się setup menu a w nim, system menu (drugi od dołu) potem shipping condition i to o ile dobrze pamiętam jest przywrócenie ustawień fabrycznych, po uruchomieniu tego,będziesz musiał kliknąć na pilocie OK kilka razy(będzie pytał czy jesteś pewien żeby przywrócić ustawienia fabryczne a ty będziesz potwierdzał OK) a potem wyłączyć głównym wyłącznikiem tv ale nie z pilota tylko na telewizorze i go włączyć po uruchomieniu będzie pierwsze co, to wybór języka cała lista języków i tam powinien być polski.


Najlepiej ściągnij sobie instrukcje w języku angielskim i polskim w formacie pdf i jest tam opis na stronie 25tej całego menu TV.

to jest w wersji ang.
Panasonic Terms of Use

a tu w wersji polskiej na polski rynek dla modelu TXP50G10E instrukcje są podobne
Panasonic Terms of Use

a tam gdzie jest shipping condition , w tym menu ostatnia linijka system information , to będzie twoja wersja softu. Ja mam wersje 1215-10000
 
Ostatnia edycja:

Tofu

New member
Dzięki wielkie za pomoc.
Obraz teraz działa w DVB-T, ale nie działa język OSD i nie chce się zapisać na polski oraz w DVB-T nie ma wyświetlanych informacji o nadawanej audycji
Software Version 1612-10000
 
Do góry