Zmiana frontów..na początek :)

Whiplash

New member
Bez reklam
Do Dali jeszcze troche brakuje jesli chodzi o elegancje. Ale co prawda to prawda, polskie kolumny graja zajebiscie jak na swoja cene. Sluchalem Pylonów "szafirów" 25 i bylem pod wrazeniem.
 

sihborx

New member
eeee tam od razu alkoholika..... smakosza :hihi:


ps- tym razem ja wstawię fotkę od kolegi który kupił co cudeńko i poprosił mnie o wrzucenie fotki.:)







img upload

==========================================
Właśnie przyjechał. Jeszcze zimny więc nie włączony.:D:D:D
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
To jest ten slawny "pogromca" denka 20xx.

Na tym zdjeciu wyglada jeszcze gorzej niz na obrazkach w sklepie... takie male gowienko a 8000zl kosztuje
 
Ostatnia edycja:

sihborx

New member
Oh Kapusta kapsuta. Tyle już postów nastukałeś i się nie nauczyłeś, na forum jak w biznesie; konkurencji się nie krytykuje. Nie krytykuje się też wyglądu "kobiet" naszych kolegów i też nie krytykuje się wyborów naszych kolegów w sferze hi- fi.

a wzmak jest ładny :razz::razz::razz:
 

Henry

Active member
Bez reklam
Chłopaki jak to Whiplash pisał- z gustem jak z tyłkiem, każdy ma swój ;)

A co do Creek'a to na żywo wygląda świetnie, wszystko solidnie wykonane, minimalizm w naprawdę dobrym wydaniu.

@Lolo, to trzeba usłyszeć...
 

eddielublin

New member
gustem jak z tyłkiem, każdy ma swój ;)

właśnie do tego zmierzam, jeśli komuś pasuje to jego wola co i za ile kupuje

PS1
design creeka - jak dla mnie extra, minimalistyczna elegancja, sam mam zamiar pożyczyć na odsłuchy do domu. Jak dopasuje się do reszty to zostanie
PS2
Może ktoś założyłby wątek "zmiana wzmacniacza...na początek :), nie miksowały by się dwa tematy
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Już się pogubilem, komu mam pogratulować tego wzmaka.... :-(
ps. tutaj chodzi o to co ta zabawka potrafi a nie jak ona wygląda.. ;-)
Kiedyś słuchałem takiego naleśniki onkyo ale nie pamiętam modelu. Rozłożył również mnie swym dźwiękiem .. ;-)
 

Henry

Active member
Bez reklam
To zabawka Shiborxa :)

Edi, nie wiem czy z Krzyśkiem telefonicznie rozmawiałeś o tym odsłuchu, ale dosłownie po pierwszych dźwiękach z tego "naleśnika" szczęki całej naszej trójce opadły na glebę.
Podchodziliśmy i patrzyliśmy z wielkim zdziwieniem w jaki sposób urządzenie tak niepozorne jest w stanie wygenerować taką moc, a do tego niezwykłą kulturę grania - kolumny po kolei- Revel, Kef, Focal, Cabase...
Ten wzmak jest bardzo neutralny i precyzyjny, praktycznie nic od siebie nie dodaje, nie narzuca żadnego pasma.
Myślę, że naszą trójkę mogę napisać- bierzemy go w ciemno :)
 
Do góry