Zmiana frontów..na początek :)

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Gdybym był na kupnie wzmaka biorę go tak jak stoję od strzału. To do tej pory najlepszy wzmak stereo do 10 tys, zł jaki słyszałem. A tu piękna cena. Ktoś będzie szczęśliwym posiadaczem.
 

Henry

Active member
Bez reklam

Snikers89

New member
Bez reklam
Az tak dobry jest ten Creek ? Cena 7500zl za nowke. Szkoda tylko ze za ta kase nie ma ekranowanego tranaformatora. Mozna go gdzies Polsce posluchac bo chyba za niedlugo zawitam do starego kraju.
 

Snikers89

New member
Bez reklam
Snikers lepiej nie sluchaj, bo jak zagra lepiej niz twoj piec to palpitacji dostaniesz :)
Watpie. Moglbym sie zalozyc ze jakbym misl porownywac moj piec z przedwzmacniacniaczem to by ten Creek wymiekl. Ale nie o to chodzi. Lubie sluchac nowych sprzetow. Nie ograniczam sie tylko do jednej marki. W styczniu prawdopodobnie z kumplem bedziemy jechac do Tannoya i sluchac na Macintosha z kilkoma kolumnami Tannoya. Czekamy poki co na potwierdzenie 😄
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Szkoda tylko ze za ta kase nie ma ekranowanego tranaformatora.
Ja już nie wierzę w nic co jest na papierze, w specyfikacji, w obudowie. Ten Creek jest płaski jak naleśnik przy najnowszym Denonie. Można pomyśleć, że nie warto go odpalać przy nim. Nie interesuje mnie co ma, czego nie ma. Ważne jak gra, a ten spowodował opad szczęki - i o to chodzi ;) a Denon mimo, że wygląd sugeruje inaczej - cieniutko.
Gość z obsługi podtrzymywał swoją teorię: Creeka robią jeszcze pasjonaci, a Denona i inne popularne marki - księgowi. Nawkładają tam różnych dupereli by ładnie wyglądało w specyfikacji, ale zapominają o dźwięku. Po ponad dwugodzinnym odsłuchu trudno było się z nim nie zgodzić...
 

rabit

Active member
Bez reklam
Zgadzam się w stu procentach z wypowiedzią Krzyśka. Nie stać mnie na 100 i na szczęście nie porównywałem jaj do mojej pięćdziesiątki. 50-ka jest taka słaba, a robi z kolumnami co chce, to co dopiero 100-ka. W setce, jest inne rozwiązanie zasilania i na sto procent będzie grać inaczej. Druga sprawa, to mocy w wyższym modelu, nigdy nie zabraknie, a mój jest odpowiedni do mniejszych powierzchni (tak do ok. 30m).
 

Snikers89

New member
Bez reklam
To akurat prawda. Ksiegowi robia bajzel z najpopoluraniejszych marek i robia typowo budzetowy sprzet aby tylko gralo. Co roku wchodza nowa modele i tak naprawde nic nie wnosza. Nie znam tej marki Creek dlatego z ciekawoscia spytalem sie o ten wzmak. Ale jest troche marek tzw niszowych ktorzy dalej robia wzmaki i koncowki na przyzwoitym poziomie. Niestety cena nigdy nie jest niska nawet za uzywane.
 

Snikers89

New member
Bez reklam
Jak ja bym chcial zeby firmy powrocily do czasow swietnosci takich pudelek jak Onkyo M510 Grand Integra. Kiedys nie zalowali komponentow i czasu zeby skonstruowac monstrum godne podziwu. Teraz wszystko chca zamknac w jaknajmniejszym pudle i zeby tylko jaknajwiecej zarobic jaknajmniejszym kosztem. Co za czasy....
 
A widział już ktoś Jbl Studio 5??
Na prawdę nie wiem jak je określić, coś mają w sobie, najbardziej podobają mi się z maskownicami.
7e94b8d868a7904bc29584d03ef193f3.jpg


Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry