Zmiana frontów..na początek :)

rafa@rafa

Active member
Bez reklam
To wygląda jak w jakimś lombardzie...

To nie watek o zadawalaniu twojego 'gustu' ani galeria pokazowa. Rozmawiamy tu o brzmieniu tylko i wylacznie.
Chcesz demonstrowac swoj super gust rob to w swojej galerii lub ewentualnie oceniaj innych galerie. Ten watek jest poswiecony kolumnom frontowym i ich brzmieniu a nie wystroju wokol nich.

Jakbym prosil o ocene mojego lombardu to bym zalozyl swoj watek..
Mowiac wprost nic ci do tego czy mam stojace kwiatki.
 

Brutus

New member
Jestem tu na forum od niedawna i zauważyłem , że można co niektórych kolegów zidentyfikować nie patrząc na avatar po stylu pisania.... Caparzo jest tego idealnym przykładem ( ja to odbieram pozytywnie) i rozumie o co chodzi Caparzo ;) to tak, jak akwarium morskie za 30 tys, z zatopionym na dnie okrętem podwodnym....
 

koper711

Member
W tym drugim biorą 100 pln zastawu do wykorzystania przy zakupach, jadę więc do mega hz w czwartek posłuchać tych Tannoy XT8F i zaproponowano mi też Dynaudio Emit 30 do mojego BC Acoustique 322d i 20 m.kw.
 

woytaski

New member
Bez reklam
W tym drugim biorą 100 pln zastawu do wykorzystania przy zakupach, jadę więc do mega hz w czwartek posłuchać tych Tannoy XT8F i zaproponowano mi też Dynaudio Emit 30 do mojego BC Acoustique 322d i 20 m.kw.
To i tak niewiele.
Swego czasu Fusic we WRO życzył sobie zastaw w wysokości 10% wartości testowanego sprzętu...
 

vectra1

Member
Bez reklam
W tym drugim biorą 100 pln zastawu do wykorzystania przy zakupach, jadę więc do mega hz w czwartek posłuchać tych Tannoy XT8F i zaproponowano mi też Dynaudio Emit 30 do mojego BC Acoustique 322d i 20 m.kw.

MegaHz w tym budżecie ma jeszcze Monitor Audio Silver 8, Dali Opticon 6 no i Focale.
 

eedviking

Banned
Heniutek, próbowałeś odsłuchać polski Pylon Audio ??? Słyszałem Sapphire 31 pod Marantz - kupa pięknego brzmienia, aż mi kopara opadła. ;)
 
Do góry