Zmiana BR?

piskle smoka

New member
Witam, chodzi mi po glowie zmiana BluRay'a.Jak narazie filmy odtwarzam z Panasonic DMP BD35 oraz PS3.Najbardziej interesowala by mnie poprawa Audio w muzyce i filmie oraz lepsze skalowanie w DVD [mam duza kolekcje].Zastanawialem sie nad Marantz UD 5007 oraz nad Denon 3313.Wiem ze cena Denona jest prawie jeszcze raz taka jak Marantz,a i jak by Marantz mial sie sprawdzic to bym sie sklanial ku niemu.Jesli chodzi o inne marki typu OPPO to raczej niewchodza w gre bo bede bazowal na sklpach typu Saturn i MM.
Ewentualnie jak byscie mogli cos doradzic z Yamahy ,Pioneer i firm dostepnych w duzych sieciach ze sprzetem elektronicznym.
 

werf

Active member
Bez reklam
A to błąd Oppo jest tu bezkonkurencyjne Nie wiem skąd ta cena u Denona chyba znowu ceną chcą nadać mu prestiżu
A co mam być odbiornikiem audio ?
 

ROMAN38

New member
Bez reklam
co do obrazu proponuje Panasonic BDT-500 za 1200 w necie można go dostać.Obraz ma rewelacyjny, dzwięk też na dobrym poziomie.
 

bagiennik

New member
Bez reklam
Chcesz poprawic audio w muzyce to dokup wzmacniacz stereo z "power amp direct" i wykorzystaj pre outy w amplitunerze.

Np. Denon PMA 1510
Marantz Pm 7004
 

piskle smoka

New member
Wzmacniacz mam H/K 970 i niekorzystam z niego gdyz z tymi zrodlami BR jest taka sama jakosc audio w muzyce i filmie jak z Onkyo.Wspomnę. tylko ze wzmak byl kupiony 5 lat temu i współpracował. z Denonem 2307 i wtedy słychać. było różnice .
 
Do góry