Zinwell ZIN-5005HD

noee

New member
Trochę pobawiłem się oryginalnym firmwarem może się komuś przyda choć należy traktować to jako taką beta testową wersję :) . W skrócie bo opis jest w środku:

- spolszczyłem menu (należy wybrać francuski) (oczywiście jest sporo błędów, jakby ktoś chciał to może pomóc w tej materii)
- dodalem IMS od hyundaia HYUNDAI MBOX PL - Wsparcie
- dodalem pogodę, zaczerpnięte z forum arivy ( instalacja na dysku zewnętrznym)
- Uaktywniłem ukryte IMS jak w modowanym sofcie
- Dodałem nowe ikonki ;)

Szkoda że Youtube zmienił API w związku z tym nie działa sporo serwisów bo one głównie opierają się właśnie na tym portalu. W związku z tym trzeba chyba czekać na jakąś aktualizacje od producenta, pytanie tylko czy to nasąpi.

Opis + dodatki w środku pliku. Testowałem na moim Conradzie

DARNOC 0 1 0 usb rar
 

herman42

New member
Właśnie wyszedł nowy soft CINEMATUBE ACRYAN R4824 REV7 ,proszę o wypowiedź naszych kolegów NOEE i KIREK50 co ten soft nowego wnosi bo ja nic nowego nie widzę ,pozdrawiam


 

noee

New member
Nic nie wnosi, po prostu zawiera wszystkie dotychczasowe aktualizacje.

--------------------------------------------------------
Poprawiona wersja ACRBO_v7.4.4.r5440 a konkretnie irfake.conf bo zapomnialem dodać jednego klawisza (L/R -> menu) + dodałem też xlive do IMS oraz możliwość zmiany języka w pogodzie na inny niż polski.

ACRBO v7 4 4 r5440 CT rev3 rar
 

noee

New member
Nowa wersja firmware od Hyundaia z poprawionym Youtube, działa oczywiście bardzo dobrze i szybko na naszych conradach. ( testowano na mini)
- sterowanie oryginalnym pilotem
- On/Off działa prawidłowo (dioda włączania i wyłączania nieaktywna)
- Polskie serwisy RSS (ipla, itp) HYUNDAI MBOX PL - Wsparcie
Hiszpańskie w tym wątku Menu IMS version 4.1 ( SOLO Para firms > de 750) - HMR-600
Francuskie i niemieckie Free File Hosting Made Simple - MediaFire
------------------------------------------------------
C757LP_1P00E_111006a_111HD_CTmini.rar
C757LP 1P00E 111006a 111HD CTmini rar
------------------------------------------------------
No i oczywiście najnowszy zmodowany oryginalny firmware na sdk4 od kingula
a w nim między innymi
- możliwość zmiany na stałe wielkości czcionki
- RssEX
- VB6ROCOD
- aktualizacjia online serwisów

tutaj wersja z moim skromnym spolszczeniem (należy wybrać francuski)
---------------------------------------------------------------------
cinematube_sdk4_oficial_custom_rev02_pl.rar
cinematube sdk4 oficial custom rev02 pl rar
---------------------------------------------------------------------
O najnowszym Moservices nie będę pisał wiadomo gdzie go znaleźć, działa doskonale bez względu na skin, oczywiście ON/OFF dzięki nowemu "irfake" działa również wyśmienicie.
 
Ostatnia edycja:

Kirek50

Moderator
Bez reklam
Użyłem firmwaru od MBox L110

Strasznie lakoniczny jesteś :) Napisz coś więcej: jakie modyfikacje, czy jest polskie IMS z Huyndaia (stare ze stycznia czy też zmodyfikowane). Nie mam obecnie Zinwella/Conrada ani żadnego klona, więc nie mogę eksperymentować, a obiecałem wrzucić nowy fw koledze, więc muszę wybrać mu coś dobrego. Który fw uważasz obecnie za najlepszy pod względem IMS, z działającym on/off. Gdybyś mógł wrzucić link będę wdzięczny, bo przestałem śledzić tematy playerów na 1073...
 

noee

New member
Strasznie lakoniczny jesteś :) Napisz coś więcej: jakie modyfikacje, czy jest polskie IMS z Huyndaia (stare ze stycznia czy też zmodyfikowane). Nie mam obecnie Zinwella/Conrada ani żadnego klona, więc nie mogę eksperymentować, a obiecałem wrzucić nowy fw koledze, więc muszę wybrać mu coś dobrego. Który fw uważasz obecnie za najlepszy pod względem IMS, z działającym on/off. Gdybyś mógł wrzucić link będę wdzięczny, bo przestałem śledzić tematy playerów na 1073...

Przepraszam że nie odpisywałem ale miałem trochę innych spraw na głowie co do IMS to jest takie jakie udostępnił hyundai albo jak to nazwali społeczność, tam się chyba nic nie zmieniło od tego czasu co wspomniałeś. Co firmware to powiem szczerze że ciężko wybrać i wszystko zależy od indywidualnych preferencji, kolejność przypadkowa :

a) Najnowsze, firmware od moservices - świetna konfiguracja przez webinterface, wiele wtyczek,Ipla, optware z transmission , możliwość zmiany skinów. Czyta txt ale oczywiście lepiej ściągnąć sobie napiprojekt i ustawić żeby ściągał srt. Firmware działa wyśmienicie na naszych playerkach. ON/OFF przy odpowiednim wpisie w irfake działa doskonale na wszystkich skinach.

b) Zaletą hyundaia jest prędkość a także to że w łatwy sposób można zmodyfikować IMS, czyta też txt

c) Acrbo ma ładną grafikę ekranową, prosty jukbox, czyta też txt ale jest trochę mułowaty.

d) Oryginał modowany przez Rumunów, Jak dla mnie najładniejsza grafika ekranowa no i Żona najlepiej się w nim odnajduje :p. Ciekawe IMS no i częste aktualizacje. Nie ma obsługi txt ale powiedzmy sobie szczerze komu to potrzebne. Spolszczenie zawiera trochę błędów ( aktualnie trochę poprawiłem w stosunku do poprzedniej wersji, jak będzie jakaś większa aktualizacja to je wrzucę ). Sam teraz siedzę na tym firmwarze.

Tak w ogóle to z ciekawości dostosowałem jeszcze kilka firmwarów, z ciekawszych np ten [PlayOn!X] też działa bardzo dobrze, ale z braku czasu nie chciało mi się uaktualniać ims więc odpuściłem.
 

bartez88

New member
d) Oryginał modowany przez Rumunów, Jak dla mnie najładniejsza grafika ekranowa no i Żona najlepiej się w nim odnajduje :p. Ciekawe IMS no i częste aktualizacje. Nie ma obsługi txt ale powiedzmy sobie szczerze komu to potrzebne. Spolszczenie zawiera trochę błędów ( aktualnie trochę poprawiłem w stosunku do poprzedniej wersji, jak będzie jakaś większa aktualizacja to je wrzucę ). Sam teraz siedzę na tym firmwarze.

Dodatkowo mam pytanie jak sprawuje się na tym firmware BitTorrent ?

I jak można prosić o link do tego firmware, bo mój CONRAD już w drodze więc przygotowuję się już do zmiany...

Wgrywanie to tak jak gdzieś na forum wyczytałem - zgrywamy na PENDRIVE i aktualizacja ?
 

bartez88

New member
Ktoś podpowie jak doinstalować TRANSMISSION do firmware CINEMATUBE ACRYAN R4824 REV7 ???

Bo wpudowany bittorrent nie działa zupełnie a na zakładce TRANSMISSION wywala pustą stronę, więc podejrzewam, że trzeba dograć do firmware podpowie ktoś jak i skąd ?
 

bartez88

New member
widzę, że wreszcie ktoś odgrzebał temat conrada :)

podzieli się ktoś wiadomością jaki firmware używa na tym playerku i mógłby go polecić (podać link do firmware) ?

mi podpasował cinematube_acryan ale ciągle mam problemy z ściąganiem torrentów (transmission bardzo fajny ale często wywala błędy i ściąga z błędami - nie ma potem możliwości uruchomienia np. filmu) a na tym mi najbardziej zależy ...
 

noee

New member
Nie korzystam z torrentów na playerze więc w tej materii Tobie nie doradzę.

Ok, z nowości to mamy nową wersję firmware od rosjan (amp_r7)
UPD 12/01/02 21:56 MSK upto amp_r7
+ kernel optimization
+ added drivers from r6.1 patch
+ added "reboot of wakeup" patch
wątek na forum moservices moServices • View topic - New line of FW - AMP (r7)

Wersja dla Conrada do pobrania poniżej skin Pohd5440
ON - niebieska dioda
OFF- wyłączona

Inne znaczenie klawiszy

repeat -> B
BROWSER(a-b) -> A
SELECT -> D
confirm -> C
GOTO -> search
MENU ->L/R
Chanel + -> browser
Chanel - -> music
(Cztery mało istotne kalwisze wg. mnie nie przypisane ale można to w prosty sposób zmienić przez webintreface w module irfake i zrobić pod siebie)

amp_r7_pohd_CT.rar
Download amp_r7_pohd_CT.rar from Sendspace.com - send big files the easy way

skin AsusHD2
ON - czerwona dionda
OFF- wyłączona

U mnie występował problem z powrotem to ostatnio odtwarzanego miejsca, nie miałem czasu żeby to dokładnie sprawdzić, być może rozwiązanie jest na rosyjskim forum. Mimo to udostępniam do testów

amp_r7_hd2_ct
Download amp_r7_hd2_ct.rar from Sendspace.com - send big files the easy way

Pozdrawiam
 
Do góry