"zielona" kobieta potrzebuje rady

m3la

New member
Witam wszystkich

Powiem krótko , nie znam się a potrzebuje nowy amplituner bo stary Technics sie zepsuł. Głośniki mam firmy Bose ( takie małe z dużym subwooferem, podobno dobre).
Czy ten amplituner jest OK:
http://www.topmarket.pl/amplitunery/JVC_RX_5060.php

będzie używany przy oglądaniu filmów i do muzyki na imprach (sporadycznie). Nie jestem zapaloną melomanką i proszę o porady czy takie coś spełni moje skromne wymagania. A może coś innego? 1000zł max

Z góry dziękuję i pozdrawiam
 

mirzaw

New member
Zerknij jeszcze na:
Yamaha RXV- 459 - koło 1050,00
SONY STR-DE697 - koło 1000,00 - polecam za dobre wyposażenie
PIONEER VSX 516 FA - koło 900,00
 

fazer58

Member
Bez reklam
Zdecydowanie proszę wybrać coś w kolorze złotym(zrobi to piorunujący efekt na koleżankach!) I jednak dorzucić parę złotych.
 

m3la

New member
fazer58 napisał:
Zdecydowanie proszę wybrać coś w kolorze złotym(zrobi to piorunujący efekt na koleżankach!) I jednak dorzucić parę złotych.

czy miało być śmieszne?

@mirzaw
dzięki, chyba jednak trzeba bedzie troszku dołożyć
 

fazer58

Member
Bez reklam
czy miało być śmieszne?

Moja odpowiedż była jak najbardziej poważna!Względy estetyczne,szczególnie u kobiet odgrywają niebagatelną rolę.Kolor złoty w sprzęcie audio,dedykowany jest urządzeniom wybitnym,wręcz referencyjnym,stąd moja sugestia.A,parę zlotych,niewątpliwie trzeba bedzie dołożyć,bo suma deklarowana przez Panią,moim zdaniem,byla trochę za mała.Nie bardzo rozumiem skąd ten ironiczny ton,jakim Pani była łaskawa mnie potraktować?A,koleżanki...sama Pani zobaczy.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
bez obrazy ale wszystkie wymienione modele - chociaż super w klasie cenowej , nie przystoją do Bose. Zdecydowanie zwiększ budżet.
pozdrawiam
 

Serdello

New member
Domyslam sie że masz BOSE ACOUSTIMASS 15 czyli cos wartości 5000-5500tys :) Jak widac sprzet musi byc podobny bo kino bedzie gralo tak jak jego najslabszy element a nie warto nie wykorzystywać mozliwośc głośniczków
 
Do góry