zieeelony prosi o pomoc.... :P

dzardzi

New member
Witam serdecznie

Jestem nowym uzytkownikiem portalu i mam zamiar zakupic telewizorek Lcd 37 cali. Czy ktos moglby mi doradzic...???
Chcialbym zmiescic sie w 5000 zl. ( mam nadzieje ze jest to mozliwe ) .

Co powiecie o modelach :

Samsung LE37R72B , JVC LT-37R71 , Sharp LC-37P70E .

A moze jakis LG...??

Prosze pomozcie bo jak napisalem w temacie, w te klocki jestem zupelnie zielony

Z gory dziekuje i pozdrawiam
 

blur123

New member
max2 napisał:
Witam.

Proponuję abyś zakupi Sharp 37`` XD1E. To naprawdę najlepszy wybór. Polecam.

Co z tego - za 5000 pln to go napewno nie kupisz.

W tej cenie to tylko HD ready zostaje.

Zastanów się jeszcze nad LG 37LC2RR. Ma on wbudowany dysk twardy 80 GB. Fajny bajer.

Nie napisałeś też co będziesz oglądał na tym tv!.
 

dzardzi

New member
Wlasnie o to co bede ogladal rowniez chcialem sie poradzic, poniewaz slyszalem ze "n" slabo sobie radzi. Myslalem o cyfrze ( podobno maja niedlugo wprowadzic HD, ale nie wiem dokladnie - moze ktos ma jakies blizsze informacje..) Na pewno za jakis czas bede mial kino domowe wiec rowniez szukam telewizorka pod to.

Takze co byscie poradzili...??? ( moze cos z tych modeli co podalem... )
 

michal218

New member
A te JVC wg Was sa slabe?Ja sie do takiego przymierzam,lub innego,ale raczej na bank JVC 37 cali.Termin realizacji koniec kwietnia-poczatek maja i taka sama granica cenowa.Nie do przeskoczenia...
 

pandzik

Member
Bez reklam
michal218 napisał:
A te JVC wg Was sa slabe?Ja sie do takiego przymierzam,lub innego,ale raczej na bank JVC 37 cali.Termin realizacji koniec kwietnia-poczatek maja i taka sama granica cenowa.Nie do przeskoczenia...

Toż to kwrtał. Szmat czasu. Ceny jak i oferta pewnie sie zmianią do tego czasu.
 

michal218

New member
Zgadza sie,ale zbieram opinie na temat JVC.Inne raczej mnie nie interesuja.Albo cena za wysoka,albo brak np serwisu,albo co gorsza jakosc za slaba.Dla mnie nie musi byc full hd.Wystarczy mi w miare dobre 37 cali w odpowiedniej cenie i na dzis pasuja mi tylko JVC...
 

Hotest

New member
Na dzien dzisiejszy za 6200 zl mozna kupic Samsung LE40F71 - Full HD - sam go kupilem 3 dni temu (UK).

Do kwietnia na pewno ten TV spadnei ponizej 5000 zl wiec nie wiem nad czym tu sie zastanawiac....
 
Do góry