Zidoo X9S (Android, Realtek RTD1295)

deusexe

Member
Niestety na nowym firmware dysk dalej znika i teraz mimo wyłączenia całkowitego (nie stand by) zegar świeci i nie można włączyć pilotem, trzeba resetować... Ktoś coś, cokolwiek?
 
Ostatnia edycja:

deusexe

Member
Jeszcze jedna próba dowiedzenia się czegoś a nóż... :p Odtwarzacz podłączony poprzez amplituner Onkyo i za każdym razem jak włączam Zidoo mając na ampie ustawiony inny kanał HDMI np. NC+ i dopiero po chwili przełączam się na odpowiedni HDMI brak sygnału i muszę resetować żeby był sygnał. Mało tego jak zostawię włączony Zidoo i przełączę się na inne źródło po powrocie czasem też nie wykrywa sygnału. Co może być przyczyną?
 
Ostatnia edycja:

Master-78

Member
Warto zaznaczyć, że ostatnie 'releasy' to wersje 'beta'... Ani śladu obiecywanego od dawna softu w werji finalnej, a zwłaszcza aktualizacji do nowszego Androida :-(
Wypuścili za kilka nowych sprzętów, w tym następcę X10 -> Z10...
 

skywalker17

New member
Witam wszystkich. Jestem nowym forumowiczem. Aktualnie zastanawiam się nad kupnem Zidoo Z9S. W tej chwili posiadam Dune HD Base, więc jest pewnie "przepaść" między jednym a drugim.


Założenie jest takie, że będę korzystał do odtwarzania filmów full blu-ray z dysku z możliwością odtwarzania menu (filmy koncerty). Dźwięk 5.1. i Full HD (na razie mam TV i amplituner obsługujące takie parametry).



Prosiłbym o wsparcie czy ten model zidoo to nie za "wysoka" wersja jak na moje potrzeby i co alternatywnego możecie polecić.



Po wtóre, czy X9S (chyba już wycofują ze sprzedaży) będzie wystarczający?


Z góry dziękuję za wsparcie.
 

tomwega

Member
Ten odtwarzacz spełni Twoje wymagania.Odtwarza pełne menu blu ray.
Wsparcie dzwieku to nie tylko 5.1 ale tez dolby atmos.Oprócz full hd ,jest jeszcze 4k.
Możesz śmiało brać.
 

Begess

New member
Szukam jakiegoś boxa, który pociągnie filmy 4K z dysku hdd lub z usb.

Czy Zidoo X10 lub Z10 będzie odtwarzał pliki MKV o pojemności 40GB nawet do 90 GB? Dzwięk DTS, DD itp?. I czy taki sprzęt ma możliwość odtwarzania i wyboru napisów i ścieżki dźwiękowej ?


Będę wdzięczny z info.
Pozdrawiam
 

Begess

New member
Ma wszystko co trzeba i odtwarza też wszystko, atmosy dtsx itp


A orientujesz sie czy w praktyce model x10 i z10 roznia sie w wielu spektach?
Szukam jakiegos boxa glownie do filmow 4k odtwarzanych z dysku, gdyz moj TV odpala doslownie kazdy film ale nie odtwarza dzwieku DTS.
Szukam poprostu boxa ktory bedzie najlepszy jezeli chodzi o filmy duzych rozmiarow, nawet 90GB, odtwarzanych z zewnetrznego lub wewnetrznego dysku w tym wlasnie boxie (odtwarzaczu)
 

Begess

New member
A tak przy okazji, wiem, ze to banalne pytanie i moge to ogarnac jak juz kupie taki sprzet ale mam pytanie, jak podlaczyc takie urzadzenia jak Zidoo z10 z TV 4K i amplitunerem kina domowego ? co i gdzie ?;). Zidoo bezposrednio hdmi do TV ?
 

donsalieri

Active member
Bez reklam
Zidoo do amplitunera a ampli do tv oczywiście dobrym kablem Hdmi
W niektórych urządzeniach typu zidoo trzeba ręcznie włączyć tryb passtrough żeby szedł dźwięk najwyższej jakości do amplitunera.
 

deusexe

Member
Czy ktoś ogląda na X9S filmy przez przeglądarkę internetową ze stron typu cda? Ostatnio chciałem obejrzeć 4 sezon FTWD i na kompie ładnie wszystko płynnie, a na odtwarzaczu co kilka sekund zacina się. Próbowałem na Chromie i Firefox. Na chromie trochę lepiej, ale niewiele...
 
Do góry