Zestawienie odtwarzaczy Blu-Ray

mobor

Banned
tableka tym bardziej do dupy ze zawiera NIEPRAWDZIWE informacje

taki SONY BDP-S350 nie jest na Sigmie tylko na NEC'u, nie ma wyjscia analogowego 5.1 tylko 2.0 a poza tym- dekoduje DD TruHD...

Przy tylu pomyłkach na jednym modelu nie chce mi się sprawdzać innych odtwarzaczy
 

mobor

Banned
sam player startuje ok 45 sec
Po wlozeniu plyty jeszcze ok 10-15 sec do menu /pozniej juz błyskawica- jak normalne dvd/ ale taki AvP:2 ma bardzo zaawansowane menu /zbajerowane, dużo danych-najpierw wczytuje się aplet javy/ ładuje się ok minuty
Pozostałe filmy ktore mam - też ok 10-15 sec
Poza tym- zdecywoana wielszosc film ma dzwiek UncompressedPCM
Czyli nie potrzeba zadnych dekoderów :)
Na ok 15 filmow ktore mam- tylko AVP:2 ma DTS:HD MA.... Ze 2 filmy mają DolbyTrueHD, 1 ma DD+ a reszta Uncompressed PCM...
 
Ostatnia edycja:

wujo1

New member
ok dziękować za te cenne inforamcje ale i tak będe narazie na formatach dvd oglądał bo fil blu-ray to cud
fajowo jakby sony dał nowe firmware co pozwoli ładować szybciej film :eek:
 
Ostatnia edycja:

wujo1

New member
oj została wstrzymana produkcja 300 jeżeli będzie w sklepie dla idiotów też 500 za 1500 to chyba się na nią zdecyduje ????:(
 

mobor

Banned
wujo1

przy twoim tempie podejmowania decyzji nie wiem czy się załapaiesz na 350/550 :)
Z produkcji wyszla 300 i 500 i to miesiac temu... teraz trwa czyszczenie magazynów
 

wujo1

New member
zaraz zaraz przeciesz o 500 nie piszą że wyszła z produkcji
a u mnie zmiana decyzji to normalka i nie mam za bardzo czasu na wyjazd do sklepu dla idiotów
 

mobor

Banned
No to cie troche zmartwie
w e-sklepach najczesciej NIE mają PL instrukcji
Mi udało się zdobyć do 300 - mam zarówno wersję papierową jak i elektroniczną /nie skanowaną!/. Do 500 nie załatwiałem gdyż nie byłą w kręgu moich zainteresowań
 
skąd te wyniki?
chętnie dorwałbym cały test, szczególnie że rodzice chcą dokupić do telewizora jakiś czytnik blu-ray z divxem, no i tak po linii pojawił się funai... ;>
 
Do góry