Zestawienie funkcji w wszystkich seriach telewizorów firmy Philips na 2013 rok.

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,
Na stronce:

www.58pfl9955.files.wordpress.com/2013/02/image39.png


można zapoznać się z poszczególnymi funkcjami w wszystkich seriach telewizorów firmy Philips ,
które będą dostępne na rynku konsumenckim w pierwszej połowie 2013 roku.
Brak serii 9xxx , która powinna być dostępna w drugiej połowie 2013 roku i

wtedy ukaże się model z serii 9708 w wielkości 60 cali z dźwiękiem 2x20W i przypuszczalnie już
bez okularów do 3D.

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

lajkonik122

Klub HDTV.com.pl
vip
Swietna tabelka ;] napewno okaze sie pomocna, tylko mam pytanie czym rozni sie 3dmax od easy3d?? Odpowiedz moze byc oczywista dla kogos obeznanego ale ja w sumie jestem w temacie tv nowy i staram sie zglebic jak najwiecej ;]
 

przemo73

New member
Bez reklam
Easy 3D to system pasywny, Max 3D to aktywna technologia.
Tabelka super, ale dlaczego nie jest uzupełniona cała seria 6?
 

emer

Member
Bez reklam
co w tej tabelce takiego super ? Normalne, podstawowe i już będące modelach 2012 dane i funkcje .... całkowicie nie widać na ich podstawie co nowego przynosi rok 2013
 

przemo73

New member
Bez reklam
Jak nie widać. Np., że w serii 6 będzie kilka wariantów. Niestety na tą chwilę nie rozszyfrowanych.
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Podaję dla zainteresowanych link do stronki , gdzie znajduje się tabela ze szczegółowymi funkcjami
wszystkich serii telewizorów firmy Philips w 2012 roku . Taka sama tabela ukaże się również , gdy
firma Philips sukcesywnie wprowadzi swoje nowe serie telewizorów na 2013 r. już na rynek konsumencki .;) w 2013 r.

Verschillen tussen Philips LCD TV's

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

emer

Member
Bez reklam
wg tej "super tabelki" modeli na 2013 TYLKO widzę ze podniesiono PMR dla modeli o 100Hz i TYLE widać, czyli NIC nie "widać"
no ale skoro mówisz że "widzisz" to opowiedz nam co tam jeszcze jest napisane ciekawego i nowego :)
(a te inne odmiany 6xxx, to pewnie trochę inne wyposażenie, podobnie jak w 2012, czyli podstawowe dane jak w standardowym 6008 )
 
Ostatnia edycja:

przemo73

New member
Bez reklam
Np. Seria 7 będzie miała pointer (w 2012 nie maiała). Że siódemka ma pasywne 3D (w 2012 aktywne). Że ma ambi spectra 3 a nie jak poprzednik dwustronne.
Co Ty taki malkontent jesteś...

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
 

emer

Member
Bez reklam
patrzę na 6xxx przede wszystkim ...
A jak tu mozna nie być malkontentem, skoro software 2012 jest tak skopany, ostatni upgrade to jakiś cyniczny żart ze strony Philipsa, nie widać przyszłości aby cokolwiek chciało im sie poprawić, a niektóre funkcje (sławny HDNM, jego teatrum i artefakty) całkowicie nieużyteczne (wszyscy po kalibracjach wyłączają to, czyli TO co powinno być podstawowym atutem Philipsa).
No i mamy juz modele 2013, co dla mnie (IMHO) jest własciwie postawionym krzyżykiem na modele 2012 - mają teraz wazniejsze problemy, czyli software dla 2013.
 

Tika

New member
Bez reklam
nie wróżę sukcesu modelom na 2013, TP Vison już wie jak spierdzielić dobry telewizor, po telewizorach Philips zostanie tylko nazwa
 

Fatman_1

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Podaję dla zainteresowanych link do stronki , gdzie znajduje się tabela ze szczegółowymi funkcjami
wszystkich serii telewizorów firmy Philips w 2012 roku . Taka sama tabela ukaże się również , gdy
firma Philips sukcesywnie wprowadzi swoje nowe serie telewizorów na 2013 r. już na rynek konsumencki .;) w 2013 r.

Verschillen tussen Philips LCD TV's

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:

Herzliche Danke fur Tabelle!
Also fasste ich mir ein Herz, als ich das sah. ;)
 

przemo73

New member
Bez reklam
Jest trochę racji w tym co piszesz emer. Byłem już zdecydowany na philipsa 6007, ale musiałem zakup odłożyć w czasie. Teraz oczywiście czekam na nowe modele. Jednak do walki wrócił u mnie Panasonic z DT60 i ET60 (wszystko zależy od ceny). W Panasach z tego co wiem nie ma tylu problemów z softem.
 

last_ninja

New member
Jest trochę racji w tym co piszesz emer. Byłem już zdecydowany na philipsa 6007, ale musiałem zakup odłożyć w czasie. Teraz oczywiście czekam na nowe modele. Jednak do walki wrócił u mnie Panasonic z DT60 i ET60 (wszystko zależy od ceny). W Panasach z tego co wiem nie ma tylu problemów z softem.

Między serią DT60 a ET60 jest jeszcze seria FT (na którą poluję). Szkoda tylko, że seria FT nie będzie oferowana w rozmairze 50"...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Przemo panasy w wogole nei maja problemow z softem zreszta ja poza philispem to nie wyczytalem ze jakas firma ma problemy z softmai swoimi.... wiec albo maja wszyscy mniej skomplikowany albo lepiej sie staraja, pierwsza opcja raczej nie ralna jak dla mnie wiec.... Ten rok dla philipsa bedzie bardzo wazny , gdyz jesli znowu sie pojawi problem taki jak z seria z 2012 roku to marnie widze te firme nawet jak ambilight zmieni sie jeszce na duzo lepszy niz jest to w chwili obecnej..... tylko samym ambilightem ludzi sie nie przekona... tylko dostepnoscia , mozliwoscia zobaczenia tv na oczy i jak najmniejsza awaryjnoscia...
lolek
 

przemo73

New member
Bez reklam
I tu się zgodzę. Dla mnie Ambi nie stanowi argumentu za. Oczywiście podziwiam Philipsa za ten gadżet, jednak w moich warunkach się on nie sprawdzi. Muszę powiesić TV jak najbliżej ściany, nawet 1,5cm tylko tyle, żeby kable się zmieściły.
W tej chwili dla mnie najważniejsze jest obraz, pasywne 3D i cena. Dla żonki jeszcze design. A ten mocno poprawił się u Panasa.
Seria FT nie jest dla mnie ze względu na brak przekątnej 55".

Jeszcze jedno. Ciekawi mnie czy serie na 2013 będą już radziły sobie z dźwiękiem DTS. Myślę, że dla niektórych jest to bardzo ważna cecha.
 
Ostatnia edycja:

emer

Member
Bez reklam
TP Vision o 6008 2013

Z najważniejszych zmian hardware'owych to rzuca mi sie w oczy jedynie podniesienie PMR do 500Hz z 400Hz, pilot podobny ale z klawiaturą .... coś jeszcze ktos dopatrzył sie ?
 
Ostatnia edycja:

przemo73

New member
Bez reklam
To chyba wszystkie zmiany które możemy odkryć z wiedzy jaką mamy na teraz. Poczekamy, jak ogłoszą pełną specyfikację.
Widzę, że uparcie montują gniazdo RJ-45 w poziomie. Czy to takie trudne zamontować pionowo w dół jak inni? Nie ma kontowych wtyczek RJ i dla mnie jest to kłopot, bo TV muszę powiesić bardzo blisko ściany.
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

W dniu 4 marca 2013 r. na FullHD.gr ukazało się zestawienie funkcji wszystkich serii telewizorów firmy Philips , które stopniowo powinny być dostępne na rynku począwszy od marca 2013 r. Według mnie
nie jest to pełna specyfikacja tych serii telewizorów firmy Philips , ale daje ogólny pogląd na poszczególne funkcje . Zainteresowanych zapraszam do obejrzenia tego zestawienia na stronce:

Philips 2013 LED LCD Line up - FullHD
Podobne zestawienie wcześniej zostało zaprezentowane na blogu niemieckim , o którym również pisałem.


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

WojtR

Member
Bez reklam
Przemo panasy w wogole nei maja problemow z softem zreszta ja poza philispem to nie wyczytalem ze jakas firma ma problemy z softmai swoimi.... wiec albo maja wszyscy mniej skomplikowany albo lepiej sie staraja, pierwsza opcja raczej nie ralna jak dla mnie wiec.... Ten rok dla philipsa bedzie bardzo wazny , gdyz jesli znowu sie pojawi problem taki jak z seria z 2012 roku to marnie widze te firme nawet jak ambilight zmieni sie jeszce na duzo lepszy niz jest to w chwili obecnej..... tylko samym ambilightem ludzi sie nie przekona... tylko dostepnoscia , mozliwoscia zobaczenia tv na oczy i jak najmniejsza awaryjnoscia...
lolek

napisałem post w bardzo podobnym tonie i został zwyczajnie wycięty :shock:

ale masz rację 2013 będzie przełomem lub gwoździem do trumny albo się firma umocni albo konsumencie nie wrócą do może i dobrych ekranów ale ze strasznie zbabolonym softem
 
Do góry