Zestaw z UK

THX2

New member
Witam,obecnie mieszkam w UK i posiadam dali concept 5.1 a chciałbym zmienic swój zestaw na inny z większym basem i większą dynamiką w grę wchodzą nowe kolumny jak i używane, pieniążki jakie mógł bym przeznaczyc na zestaw 5.1 to 7000 tys zł bez subwoofera bo concept sub zostanie u mnie. Kolumny będą grały z Denon avc-11sr sprzęt będzie używany 40% kino 40% muzyka i 20% ps3.

W tej chwili szukam frontów i przeglądając tańsze oferty na ebay czy richersound mam kilka propozycji

fronty np nowe

Q-acoustic 2050 white gloss cena atrakcyja 320f praktycznie żadnych opinii nie ma i poza testami a najbardziej mnie interesują

tannoy v4 -cena 250f

kef iq5 cena 250f słyszałem że z niskimi tonami bardzo słabo

Acoustic energy neos v3 v2 cena 296ff

Czy ktoś odsłuchiwał tych paczek był bym wdzięczny jak by się ktoś podzielił opinia

używane

monitor audio-
bx6 znam je tylko z opini
rx6/-ostatnio odsłuchiwane
gs20 -te ostanie są moim faworytem lecz ich nie słuchałęm mogę kupic w ciemno swego czasu najwyższa seria a monitor audio basem nie grzeszy


Nadmienię że zakup będzie w ciemno bez odsłuchów gdyż takiej możliwości nie mam:oops:
 
Ostatnia edycja:

THX2

New member
Zakupiłem nowy zestaw roth oli 40, 20 i c20 w dobrej cenie ,zobaczymy jak to zagra.
 
Ostatnia edycja:

THX2

New member
potrzebuję kupić amplituner bo mój Denon avc-11SR zaraz wyzionie ducha i teraz zastanawiam się co lepsze będzie Denon avr-2113 cena 280 funtów czy Pioneer vsx922 cena 240 funtów
 

THX2

New member
Kolumny przyszły w piątek jeszcze się wygrzewają a centralny który zamówiłem do zestawu w audioaffair to zadzwonili i powiedzieli że już nie mają i nie będzie i zwrócą kasę , więc zamówiłem wersje roth c2 ale jak tylko dotarł to zobaczyłem że korektor fazy dotyka do cewki więc odesłałem im i mają mi przysłac drugi . Tak denon avc-11sr to był 2 model od góry ze wzmacniaczy wielokanałowych kosztował około 13tyś zł. Z Denonem jak do tej pory było wszystko ok ale wczoraj usłyszałem że w niektórych utworach zniekształca się dzwięk na wszystkich kolumnach i bass stał się twardy a raczej jego brak gdzie wcześniej tego nie było a denon chodzi prawie 24 na dobę muszę dzisiaj wyciągnąc starego panasonica z szafy i sprawdzic dla pewności
 
Ostatnia edycja:

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
To faktycznie dziwne, podłącz inną elektronikę i będziesz miał pewność. Basu Oli40 nie brakuje i na pewno nie jest twardy. Tak się zastanawiam czy jak kupisz np. Denona 2113 się nie zawiedziesz jak wcześniej grałeś na takim wzmacniaczu.
 
Do góry