zestaw TV + kino domowe do 5000

vidocq-hdtv

New member
Witam Szanownych Forumowiczów. Proszę o pomoc. Chciałbym kupić Tv wraz z zestawem kina domowego w kwocie do 5000. Czytam i czytam i już zdecydowałem się w zasadzie na plazmę Panasonic TX-P50G30E, ale okazało się że nie posiada ona wejścia PC VGA. Pokój ma 16m2, odległość od TV ok 2,5m. Oglądanie TV raczej wieczorem (zresztą są rolety itp). Co do oglądanych treści to głównie filmy w wysokiej rozdzielczości z zewnętrznego HDD po uSB, mecze z platformy cyfrowej i może trochę jakiś pierdół (wiadomości itp.) oraz sporo Fify z laptopa (w lapie niestety tylko PC VGA). Tu moje pytanie też odnośnie jakości takiego obrazu z PC VGA.. Dźwięk nie jest dla mnie jakiś strasznie ważny. Znaczy nie muszą mi przy strzałach na filmie latać nogawki od spodni :) Proszę o pomoc i pozdrawiam vidocq
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Mecze jak będziesz oglądał w SD na 50" z 2,5 m - to nie będzie miłe doświadczenie.
Byłbym za wielkością 46G30 + Kino Harmana AR 156 i kolumny Jamo 606.
O kino pytaj Blackninja na PW.
 

vidocq-hdtv

New member
Mecze jak będziesz oglądał w SD na 50" z 2,5 m - to nie będzie miłe doświadczenie.
Byłbym za wielkością 46G30 + Kino Harmana AR 156 i kolumny Jamo 606.
O kino pytaj Blackninja na PW.

Dzięki za info.
Mecze będą najprawdopodobniej z UPC - niestety :( Boję się tylko, że jak kupię mniejszy TV - po pół roku będę żałował..
Jeśli chodzi o Panasoniki - te modele plazm nie posiadają wejścia PCI VGA, a jednak zależy mi, żeby czasami podłączyć lapka pod TV. Może ktoś poradzi, jakiś inny model/ rozwiązanie itp..?
 

vidocq-hdtv

New member
Hmm.. plazma LG no nie wiem.. Słyszałem, że jeśli chodzi o plazmę to Panasoniki rządzą.. Ale w sumie Empire Total War na 46, czy 50 calach... bezcenne. A jak Wasza opinia odnośnie kina domowego i odtwarzania mkv w full hd z dysku usb? Nie ma ograniczeń co do rozdzielczości? Tzn. czy mkv w 1080p nie będą skalowane do 480p czy co?
 
Do góry